Kiedy rozpoczął się lipiec i zaczęły zbliżać się urodziny mojego brata, czekała mnie trudna decyzja. Musiałem bowiem postanowić, jaki prezent mu sprawię. Znam brata jak własną kieszeń, jednak sprawianie upominków najbliższych często mnie przerasta. Mój brat uwielbia grać w gry komputerowe. Ostatnio narzekał na klawiaturę, dlatego też postanowiłem sprawić mu ją na prezent.

Zakup podświetlanej klawiatury mechanicznej

klawiatura mechaniczna podświetlanaJestem osobą, która za swoją rodziną wskoczyłaby w ogień. Dlatego też, gdy zaczął się lipiec, byłem trochę niespokojny, ponieważ nie miałem pomysłu na zakup prezentu urodzinowego dla swojego kochanego braciszka. Znam go bardzo dobrze, jednak sprawianie podarków bliskim nie jest dla mnie łatwą sprawą. Ostatecznie główną inspiracją na prezent dla brata był dla mnie fakt, że jest on wielkim fanem gier komputerowych. Gdyby nie złowrogie spojrzenia rodziców, zapewne grałby na komputerze do rana. Obecnie jest on na etapie kompletowania jeszcze lepszego sprzętu. Jako że nadchodziły jego urodziny, postanowiłem mu w tym pomóc. Pomysłem na prezent dla braciszka była zgrana klawiatura mechaniczna podświetlana. Przypomniałem sobie, że kiedyś wspominał o tym, że chciałby ją kupić, ale nie ma na to kasy. Postanowiłem sprawić mu więc niespodziankę i wyręczyć go w jej zakupie. W tym celu udałem się do świetnie wyposażonego sklepu z artykułami komputerowymi i wybrałem świetny model takowej klawiatury.

Gdy nadszedł długo przez wszystkich członków rodziny wyczekiwany dzień urodzin mojego brata, byłem bardzo podekscytowany. Byłem bowiem ciekaw, jak on zareaguje na prezent ode mnie. Nie musiałem długo czekać, ponieważ szybko rozprawił się z ozdobnym papierem, by później uśmiechnął się szeroko i uścisnąć mnie po bratersku. I ja byłem bardzo szczęśliwy.

 

Kategorie: Usługi