Kilka lat temu razem z mężem przestaliśmy mieszkać w wynajętym mieszkaniu i postaraliśmy się o to, aby znaleźć dla nas większe lokum, w którym bez przeszkód moglibyśmy założyć rodzinę. Udało nam się to spełnić i jakiś czas później, przeprowadziliśmy się do większego domu.

Pomysłowe sesje zdjęciowe dziecięce w Toruniu

sesje zdjęciowe dzieci toruńOkoło roku później, zdecydowaliśmy się na to, aby zacząć planować powiększenie rodziny. Równie i to nam się udało i w ciągu kilku lat doczekaliśmy się dwójki uroczych pociech. Byłam wielką zwolenniczką wszelkiego rodzaju pamiątek rodzinnych, dlatego postanowiłam skorzystać z usług profesjonalnego fotografa, aby uwiecznić radosne chwile szczęśliwego dzieciństwa naszych pociech. Jeżeli chodzi o sesje zdjęciowe dzieci Toruń miał w tej kwestii bardzo dużo do zaoferowania. Na rynku istnieje wielu profesjonalnych fotografów, którzy chętnie przedstawiali swoje oferty w Internecie. Po jakimś czasie udało mi się skontaktować z polecaną panią fotograf i  umówiłam się z nią na profesjonalną sesję zdjęciową moich dzieci. W umówionym terminie przybyłam wraz z dwójką moich pociech do jej studia i od samego początku naszego spotkania czułam, że zdjęcia będą wykonane profesjonalnie. Studio mieściło się w zabytkowej kamienicy, a w nim pani fotograf umieściła wszelkie niezbędne akcesoria oraz przyrządy służące do zrobienia sesji pozowanych. Również moje dzieci czuły się swobodnie i komfortowo, a podczas zmiany pozy oraz strojów nie marudziły i cieszyły się kolorowymi dekoracjami, oraz wyposażeniem. Pani fotograf miała dla nich bardzo dużo cierpliwości i sprawiła, że cała sesja przebiegła w miłej i swobodnej atmosferze. Po kilku tygodniach odebrałam album ze zdjęciami, które były wykonane podczas sesji. Fotografie były wykonane w kilku technikach i bardzo przypadły do gustu mnie, jak i mojej rodzinie. Była to ciekawa i nietypowa pamiątka, która sprawiła nam wszystkim bardzo dużo radości.

Gdy zostałam matką i założyłam rodzinę, mogłam z przyjemnością cieszyć się życiem rodzinnym. Bardzo lubiłam wszelkiego rodzaju pamiątki i cieszyłam się, gdy miałam okazję do tego, aby sprawić moim pociechom radość oraz zagwarantować dobrą zabawę.

Kategorie: Fotografia