Każdy z nas ma swoje mniejsze i większe miłostki, którymi darzy zwierzęta, bądź przedmioty. Jedni kochają rybki, drudzy pieski, a ja jak również bardzo wiele osób na tym świecie, bardzo mocno kocham koty. Z tego powodu lubię kupować różne przydatne rzeczy właśnie z kotkami.

Urocze wieszaki w kształcie kota

oryginalny wieszak kotKiedy przeprowadzałam się do nowego mieszkania, wiedziałam, że będę w nim miała nie tylko kota, ale również wiele gadżetów i kocim wizerunkiem. Dotychczas mieszkałam z rodzicami, a w moim domu rodzinnym wszyscy kochają psy, wobec czego duża ilość poszewek na poduszki, ręczników, czy też koców była właśnie w pieski. Od razu po przeprowadzce zaczęłam szukać w internecie różnych rzeczy, które miałyby coś wspólnego z kotkami. Nie sądziłam jednak, że pierwszym gadżetem na który się natknę i który w pełni skradnie moje serce, będzie oryginalny wieszak kot. Wieszak ten kształtem przypominał piętrowe legowisko dla kotów, oraz kotki bawiące się na nim. Był płaski i należało go przymocować do ściany co oznaczało, że oprócz praktycznej funkcji mógł także pełnić rolę dekoracyjną. Znalazłam także urocze wieszaki z kocimi główkami, a także wieszak z napisem „nie mów nikomu kto rządzi w domu” przyozdobiony oczywiście kotem. Ten ostatni świetnie pasował jako wieszak w przedpokoju, natomiast wieszak z kocimi główkami zawisł w kuchni ponieważ oczywiście nie zastawiając się ani chwili kupiłam parę wieszaków z kocim motywem. Skłoniła mnie do tego nie tylko oryginalność wieszaków, ale także ich bardzo niska cena.

Wieszaki zrobiły prawdziwą furorę, kiedy zamieściłam ich zdjęcia na swoich kontach w internecie. Wszyscy podziwiali moje nowe kocie gadżety, a także pytali się gdzie można dostać podobne. Teraz pozostaje mi dokupić do nich jakieś urocze figurki czy chodniki w kształcie kotów i kocie mieszkanie gotowe!

Kategorie: Dom i ogród