Pracuję w dużej korporacji. Jestem odpowiedzialna za wiele rzeczy. Lubię moją pracę bo mam niezależne stanowisko. Nie muszę siedzieć przy biurku cały czas. Sporo chodzę po firmie. Mam kontakt z wieloma osobami, kontrahentami. Prowadzę czasem różne szkolenia i jestem bardzo z tego zadowolona. 

Firma sprzątająca dobrze wykonuje pracę

Szkolenia dla firm sprzątającychJestem kontaktową osobą i lubię jak coś się dzieje. Ostatnio zatrudniłam w naszej firmie nową firmę sprzątającą. Ostatnia nie wypełniała dobrze swoich obowiązków i musiałam poszukać nowej firmy. Zdecydowałam się na nową na rynku. Wydaje mi się, ze takie osoby lepiej się starają i angażują w swoje obowiązki. Chcą się pokazać z jak najlepszej strony i zależy im na każdym zleceniu. Przeprowadziłam na miejscu w naszej firmie szkolenie. Szkolenia dla firm sprzątających to była podstawa co jakiś czas. Początkowe szkolenie było dla pracownikiem bardzo ważne. Przekazywałam jakie obowiązki mają wykonywać. Pokazywałam jakie pomieszczenia mają sprzątać i czego używać. Firma na którą się zdecydowałam spodobała mi się dlatego, że mieli dobre podejście do pracy. Firma zatrudniała młode osoby, które studiowały zaocznie. W tygodniu miały czas i od rana miały pojawiać się w naszej firmie żeby wszystko od razu sprzątać. Byłam zadowolona z ich pracy. Dziewczyny dobrze wykonywały swoje obowiązki. Starały się a ja nie miałam żadnych zastrzeżeń do ich pracy. Szkolenia są ważne każda strona wie co ma robić a ja nie mam sobie nic do zarzucenia bo wszystko to co chciałam przekazałam.

Uważam, że najlepiej jest jak sytuacja jest jasna. Osoby, które sprzątają w firmie muszą wiedzieć co mają robić. Nasza firma współpracuje z wieloma zagranicznymi klientami i porządek to podstawa. To dobrze o nas świadczy a dobry wizerunek jest istotny. 

Kategorie: Usługi