Dzieci, które fascynują się bajkami uwielbiają się otaczać przedmiotami, ubraniami i innymi gadżetami, z nimi związanymi. Motywy ulubionych bohaterów zdobią ich zeszyty, plecaki, a na ścianach często wiszą plakaty. Dlatego warto poszerzyć tą kolekcję o dodatkowy element – pościel.

Bohaterowie Lego Ninjago na pościeli

pościel lego ninjagoBardzo popularną w ostatnich czasach jest seria bajek, w której występują animowane postacie ludzików Lego. Ta seria nosi nazwę Ninjago. Opowiada ona o przygodach ludzików, będących adeptami sztuki ninja. Bohaterowie przeżywają wiele przygód, a często ich treścią jest walka dobra ze złem, ocalanie świata, przyjaźń czy inne wartości robiące wrażenie na dorastających chłopcach. Pościel Lego Ninjago to świetny pomysł na prezent dla każdego dziecka. Pościele te zawierają nadruki samych postaci, ale też batalistyczne konfrontacje pozytywnych i negatywnych bohaterów bajki. Są wykonane z bardzo trwałej, wysokogatunkowej bawełny, a nadruki wykonane techniką, dzięki której nie ulegają zniszczeniu w czasie prania. Nawet w wysokich temperaturach. Standardowy komplet pościeli Ninjago zawiera cztery poszewki, trzy na poduszki i jedną na kołdrę. To wystarczająca ilość, pasująca do wielkości łóżka każdego dziecka. Jednakże istnieje możliwość dokupowania kolejnych elementów. Zamówienie na pościel najlepiej realizować w autoryzowanych sklepach internetowych, gdyż mamy tam gwarancję, że kupowany produkt jest oryginalny i certyfikowany przez firmę Lego. W przeciwieństwie do wszechobecnych podróbek, dostępnych na tanich targach.

Pościel Ninjago to świetny prezent dla każdego dziecka, które fascynuje się tą bajką. Bez wątpienia sprawi mu ona wielką radość, a zasypiając w towarzystwie swoich ulubionych bohaterów, być może zapewnimy mu lepsze i bardziej kolorowe sny.

 

Kategorie: Handel