Niedawno urodziłam swoje pierwsze dziecko. Praktycznie od pierwszych dni jego życia, chodziłam z nim na długie spacery. Obecnie zbliżała się zimą i temperatura na zewnątrz była coraz niższa. Nie chciałam rezygnować ze spacerów, ale musiałam cieplej ubierać córeczkę. Doszłam do wniosku, że przydałby mi się także ciepły kocyk. Musiałam go kupić.

Potrzebowałam ciepłego kocyka na zimę

kocyk na zimę dla niemowlakaUdałam się więc do sklepu z akcesoriami dla niemowląt i małych dzieci. Znalazłam tam naprawdę bardzo duży wybór takich kocyków, z których jeden szczególnie mi się spodobał. Był to ciepły i odpowiedni kocyk na zimę dla niemowlaka, który był wykonany z hipoalergicznej wełny. Kocyk był bardzo delikatny w dotyku, a w dodatku był dostępny w wielu różnych wariantach kolorystycznych. Jeden z nich bardzo mi się spodobał i zdecydowałam się go zakupić. Tym bardziej, że sprzedawczyni zapewniła mnie, że jest to bardzo dobry wybór. Kocyk zapewnia bowiem świetną cyrkulację powietrza, dzięki czemu zatrzymuje ciepło, ale jednocześnie nie sprawia, że dziecko nadmiernie się poci. Dodatkowo taki koc można prać i suszyć mechanicznie, co jest bardzo wygodne. Wszelkie plamy bowiem szybko się z niego spierają, a sam kocyk wygląda, jak nowy. Już wkrótce przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Kocyk okazał się niezwykle ciepły i wygodny w użyciu.

Wypróbowałam go jeszcze tego samego dnia na spacerze. Faktycznie okazał się bardzo ciepły, a do tego był estetycznie wykonany. Nie miał ostrych szwów, które mogły podrażnić wrażliwą skórę niemowlaka. Moja córeczka bardzo lubi ten kocyk. Korzystamy z niego zarówno w domu, jak i podczas wyjść na spacer. Świetnie sprawdza się on bowiem, jako zimowy kocyk do wózka gondolowego oraz spacerowego. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Kategorie: Dziecko