Jakiś czas temu adoptowałam ze schroniska małego pieska. Był to buldog francuski. Ostatnio zauważyłam, że lubi on leżeć pod drzwiami wejściowymi do mieszkania. Postanowiłam kupić mu legowisko i położyć w tym miejscu, żeby nie leżał na samych, zimnych płytkach. W tym celu udałam się do sklepu zoologicznego, który znajdował się w mojej okolicy.

Kupno solidnego legowiska dla buldoga francuskiego

legowisko dla buldoga francuskiegoZależało mi na tym, aby kupić naprawdę solidne, wysokojakościowe legowisko, które będzie służyło mojemu czworonożnemu przyjacielowi przynajmniej przez kilka lat. Na szczęście bez problemu udało mi się znaleźć bardzo dobre legowisko dla buldoga francuskiego. Było ono wykonana z miękkiego, ale wytrzymałego materiału. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że materiał jest na tyle mocny i wytrzymały, a całość uszyta jest w taki sposób, że pies z pewnością nie przegryzie materiału. Legowisko było niskie, żeby pies bez problemu mógł do niego wejść, a nie musiał wskakiwać, co dla buldogów francuskich mogłoby nie być łatwe. Jednocześnie specjalna gąbką znajdująca się wewnątrz gwarantowała, że legowisko będzie świetnie izolowało zimno, które może „ciągnąć” od podłogi. Zdecydowałam się je od razu zakupić, ponieważ było akurat dostępne w niskiej promocyjnej cenie. Okazało się także, że mam kilka wariantów kolorystycznych do wyboru. 

W domu od razu położyłam zakupione legowisko w miejscu, gdzie mój pies tak bardzo lubił przesiadywać. Szybko zaakceptował on nowy gadżet. A ja już wkrótce przekonałam się o kolejnych zaletach zakupionego przez siebie legowiska. Bardzo łatwo można je było wyczyścić, ponieważ nie przyczepiała się do niego psia sierść, a całość można było wyprać w pralce i sprawnie wysuszyć w suszarce mechanicznej, dzięki czemu już po kilku godzinach legowisko było świeże i pachnące.