Ostatnio rozstałam się z mężem i potrzebowałam trochę odpocząć po rozwodzie. Uznałam, że wykupię sobie wakacje zagranicą i pojadę tam na urlop. Już wkrótce miałam udać się w pierwszą moją podróż samolotem. Musiałam się do tego przygotować. Do tej pory nie potrzebowałam walizki, bo rzadko gdziekolwiek wyjeżdżałam, dlatego musiałam w końcu sobie jakąś kupić.

Znalazłam walizkę o wymiarach 40x30x20

walizka 40x30x20Sprawdziłam, że moje linie lotnicze nakładają na pasażerów limit. Walizka nie tylko nie może być zbyt ciężka, ale także musi mieć odpowiednie wymiary. Była mi potrzebna walizka 40x30x20. Tylko taką walizkę mogłabym zmieścić nie tylko w luku bagażowym, ale także mogłam ją zabrać jako bagaż podręczny na pokładzie samolotu. Po jej kupno udałam się do sklepu z tego ty produktami. Muszę przyznać, że od razu rzuciła mi się w oczy jedna z walizek, która znajdowała się na wystawie. Poprosiłam sprzedawcę, żeby pokazał mi ją. Była ona wykonana z bardzo twardego i solidnego tworzywa. Sprzedawca zapewnił mnie, że dzięki temu walizka jest odporna na uderzenia i uszkodzenia mechaniczne, które mogą powstać w trakcie podróży. Wydawała mi się ona bardzo wygodna, ponieważ posiadała cztery w pełni skrętne kółka. Praktyczna była również wysuwana rączka, której wysokość można było swobodnie regulować w dosyć dużym zakresie. Od razu zdecydowałam się ją zakupić.

Wybrałam dla siebie walizkę w intensywnym, czerwonym kolorze. Już wkrótce przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór, ponieważ z łatwością mogłam ją znaleźć po wylądowaniu na lotnisku wśród sterty innych toreb podróżnych pozostałych pasażerów. Jestem z niej bardzo zadowolona również dlatego, że pomimo upływu czasu w ogóle nie widać po niej śladów użytkowania. Jest też bardzo pojemna i można do niej spakować dużo rzeczy.