W dzisiejszych czasach wiele osób może pochwalić się już znajomością języka angielskiego, prawda? Ja też do takich osób należę. W końcu jestem młoda, urodziłam się już po transformacji ustrojowej i ominęły mnie czasy, w których obowiązkowa była nauka języka naszego sojusznika ze wschodu. Uczyłam się zawsze języka angielskiego i miałam wrażenie, że naprawdę świetnie sobie z nim radzę. A jednak okazało się, że o ile z mową potoczną radzę sobie świetnie to język biznesowy nadal ma przede mną wiele tajemnic.

Czas na kurs business english!

profesjonalny business english w BydgoszczySzybko okazało się też, że to właśnie podszkolenie się w języku angielskim biznesowym jest wymagane, jeżeli chcę zacząć realnie myśleć o awansie i osiągnięciu prawdziwego sukcesu. Szybko zweryfikowałam swoje możliwości i doszłam do jedynego sensownego wniosku – sama nie dam sobie rady. Jednak przecież to wcale nie tak, że jestem skazana sama na siebie – w końcu mogę poprosić o pomoc. Po to są przecież szkoły językowe i rozmaite kursy. Ja się wybrałam na profesjonalny business english w Bydgoszczy. I przyznam się szczerze – trafiłam w dziesiątkę. Już za pierwszym razem. Moja lektorka to kobieta konkretna, sympatyczna oraz taka, która ma prawdziwe zacięcie pedagogiczne. A w dzisiejszych czasach to prawdziwy skarb. Chodzę na zajęcia od relatywnie krótkiego czasu, a już czuję jak poszerza się mój zakres słów. Czuję, że jeszcze trochę, a biznesowy angielski nie będzie miał przede mną żadnych sekretów.

Człowiek uczy się przez całe życie. Ja nigdy nie sądziłam, że wrócę na kurs angielskiego. Szybko musiałam zweryfikować swoje poglądy. W końcu język specjalistyczny to coś, z czym człowiek nie spotyka się na co dzień. A jeżeli przychodzi taka potrzeba – trzeba rozejrzeć się za dobrą szkołą językową.

Kategorie: Usługi