Dostałem jakąś reklamę od listonosza, że organizowana jest konferencja. Nigdy nie byłem na takim wydarzeniu a omawiany miał być handel w szerokim zakresie. Jestem sprzedawcą i stwierdziłem, że pojadę na tę konferencję. Na pewno dowiem się tam czegoś ciekawego.

Dowiedziałem się jak wyglądają stojaki rowerowe od producenta

producent solidnych stojaków rowerowychPotwierdziłem obecność i podałem niezbędne dane. Dostanę swoje miejsce na sali i muszę mieć ze sobą dokument tożsamości. Na miejscu zaskoczyłem się, że tak dużo ludzi się zjawiło. Kiedy wszedłem na salę to zająłem swoje miejsce. Do rozpoczęcia konferencji było jeszcze sporo czasu. Usiadł obok mnie sympatyczny człowiek, który od razu podjął ze mną rozmowę. Był to producent solidnych stojaków rowerowych i zainteresowała mnie jego działalność. Widzę w całym mieście takie stojaki i zastanawiałem się jak one w ogóle są produkowane. Ten producent solidnych stojaków rowerowych ucieszył się z mojego pytania i zaczął mi o wszystkim opowiadać. Niestety nie mogliśmy dokończyć rozmowy, ponieważ zaczynała się właśnie konferencja. W przerwie ustaliliśmy, że po spotkaniu udamy się na wspólny obiad, gdzie spokojnie będziemy mogli o wszystkim porozmawiać. Dowiedziałem się wtedy wszystkiego o takich stojakach i jak dokładnie wyglądają poszczególne modele. Mam sklep rowerowy i doszedłem do wniosku, że jak zacząłbym sprzedawać takie stojaki to pewnie ktoś by się nimi zainteresował. Postanowiłem również na ten temat porozmawiać z tym człowiekiem bo wiem, że współpraca z nim na pewno będzie udana.

Sprzedaję te stojaki i widzę, że wyjazd na konferencję przyniósł mi tylko same korzyści. Poznałem świetnego producenta i sprzedaję stojaki rowerowe, na które jest spore zainteresowanie. Są one solidne i wytrzymałe co cieszy klientów.

 

Kategorie: Przemysł