Problem ze spłatą kredytu zaciągniętego we frankach szwajcarskich dotyczy dość sporej ilości Polaków. W związku z tym szukają oni pomocy, aby móc skutecznie zmienić warunki umowy kredytu. Na ogół odbywa się to poprzez proces sądowy pomiędzy osobą zadłużoną, a bankiem. Z tego też powodu skorzystanie z usług dobrego prawnika jest bardzo ważne.

Najlepsi prawnicy od kredytów frankowych

kredyt frankowy kancelaria białystokNa polskim rynku działa sporo kancelarii prawnych. W związku z dużym zainteresowaniem wytaczania pozwów przeciwko bankom wiele z nich podjęło decyzję o specjalizowaniu się wyłącznie w tego typu sprawach. Jak się okazuje klientów, którzy zgłaszają się do takich kancelarii nie brakuje. W związku z tym wiele innych spraw jest odkładanych, albo nie podejmowanych w tym miejscu. Jeśli chodzi o rzecz taką jak kredyt frankowy kancelaria białystok pomoże nam w wytoczeniu pozwu przeciwko bankowi, a jednocześnie będzie w stanie reprezentować nas w sądzie. Zazwyczaj tego rodzaju postępowania toczą się nawet kilka lat. Warto jest w związku z tym dokładnie sprawdzić najważniejsze informacje na temat możliwości wygrania takiej sprawy. Biorąc jednak linię orzeczniczą, jaką ustalają sądy szansa jest tutaj dość spora. W związku z tym bardzo ważne jest przede wszystkim odpowiednie przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów, tak aby prawnik mógł sporządzić bez problemu pozew.

Ponadto podczas rozprawy konieczne jest uważne słuchanie rad prawnika. W przeciwnym razie może się okazać, że wyrok, który będzie wydany przez sąd nie będzie dla nas korzystny. Z tego też względu nie będziemy mieli możliwości przewalutowania kredytu na złotówki. Statystycznie koszt takiego kredytu w momencie przewalutowania spada średnio o połowę. Oznacza to przede wszystkim niższe raty, które z całą pewnością pozwolą nam na pozostawienie większej ilości pieniędzy w domowym budżecie.

Kategorie: Prawo