Moda damska ewoluuje w coraz to bardziej skomplikowanych kierunkach. Na rynku pojawiają się innowacje i zmienia się funkcjonalność klasycznych do tej pory elementów stroju. Obserwujemy takie rozwiązania zwłaszcza przypadku rajstop.

Producent pończoch ma różne modele

producent pończochDo sprzedaży są wprowadzane np. rajstopy wyszczuplające, które dzięki swojej strukturze modelują nogi i talię. Producent rajstop proponuje także efekt wyszczuplenia brzucha, uzyskiwany poprzez odpowiednie szwy. Producent pończoch reklamuje podobne modele. Spotykane są też na rynku rajstopy poprawiające krążenie krwi, zapobiegające żylakom. Wiele kobiet wykonuje pracę siedzącą za biurkiem, lub stojącą (fryzjerka, kosmetyczka) – to szczególnie odczuwalne dla układu krążenia. Specjalne uciskowe rajstopy mogą stymulować krążenie dzięki swojej strukturze. Są też modele wspomagające walkę z cellulitem. Każdy producent rajstop dziecięcych wprowadza obecnie wiele ciekawych modeli, z nadrukami brokatowymi lub z antypoślizgowymi elementami na kolanach dla raczkujących maluchów. Producent skarpetek także może stosować takie elementy na podeszwie skarpet, które dzięki temu spełniają funkcję kapci. Nowością na rynku są rajstopy w sprayu. To innowacyjny produkt dostępny m.in.w drogeriach. W postaci kremu nakłada się go na nogi, uzyskując efekt krycia i jednolitego koloru skóry. Można go łatwo zmyć, występuje zazwyczaj w kilku odcieniach. Przy wyborze odpowiednich dodatków do stroju warto zwrócić uwagę na dobranie rajstop w zależności od stroju (elegancki, czy swobodny), pamiętając o ich dodatkowych funkcjach.

Dzięki temu zarówno dorosłym, jak i dzieciom, możemy skompletować wygodną i dopasowaną do temperatury garderobę. Klasyczna kolorystyka sprawdzi się w każdych warunkach, a bardziej eleganckie modele będą pasować do kreacji wieczorowych. Jeśli chodzi o rajstopy, warto poszperać na stronie internetowej http://ladytina.pl.

Kategorie: Handel