Od jakiegoś czasu mieszkam w Lublinie. Poznałam tu męża i z racji tego, że każde z nas znalazło w tej miejscowości dobrą pracę, postanowiliśmy wybudować dom w jakimś zielonym miejscu. A takich pięknych okolic tutaj nie brakuje. Wschód Polski słynie przecież z pięknych lasów, często nietkniętych ludzką ręką. I w takim lesie właśnie postawiliśmy dom.

Projektujemy wnętrza domu

aranżacje wnętrz domów lublinNie sądziłam, że w dorosłym życiu zamieszkam na wschodzie naszego kraju. Te rejony co prawda zawsze bardzo dobrze mi się kojarzyły, ale jakoś nie wpadłam na to, że znajdę męża w Lublinie. Teraz jesteśmy na etapie wykańczania naszego domu w okolicach tego miasta. Chcieliśmy, żeby był on realizacją naszych marzeń, dlatego nie szczędziliśmy energii oraz pieniędzy w jego realizację. Poprosiliśmy też o pomoc w urządzeniu poszczególnych pomieszczeń. Jak chodzi o aranżacje wnętrz domów lublin posiada naprawdę dobrych projektantów, jednych z najlepszych w Polsce. Jeden z nich pomógł nam zaplanować wygląd poszczególnych wnętrz. Dzięki czemu całość będzie spójna, klimatyczna i oryginalna. Głównym założeniem wyglądu wnętrz jest to, żebyśmy się w nich na co dzień dobrze czuli. I wszystko wskazuje na to, że tak właśnie będzie. Pomoc architekta jest zawsze dodatkowym kosztem, ale uważam, że warto go ponieść. Znacznie podnosi to jakość całego domu. A w końcu tylko raz wydajemy pieniądze na projekt, potem już tylko korzystamy z jego rezultatów. 

Budując swój pierwszy w życiu dom pod Lublinem uznaliśmy z mężem, że musi on w pełni odpowiadać naszym oczekiwaniu. Zatrudniliśmy nawet specjalistę do tego, żeby pomógł nam stworzyć jak najlepszą aranżację poszczególnych pomieszczeń. Właśnie jesteśmy w trakcie ich wykańczania, ale efekt zapowiada się oszałamiający i bardzo klimatyczny.