Jak się okazuje, coraz większą popularność zyskują produkty wykonane na zasadzie decoupage. Technika ta polega na przyklejaniu różnego rodzaju ozdób (zwykle wyciętych z serwetek, bądź też przygotowanych samodzielnie oraz odpowiednio spreparowanych) do wszelkiego rodzaju powierzchni. Jednak aby wyrób był trwały należy użyć profesjonalnego kleju.

Kleje do decoupage dla każdego

najlepszy kleje do decoupageMuszę przyznać, że sama jakiś czas temu zajęłam się wyrobem tego typu produktów. Dlatego właśnie zaopatruję się w najlepsze kleje do decoupage. Przede wszystkim klej ten spokojnie mogę uznać za klej wielofunkcyjny. Ponieważ decoupage jest techniką, która zakłada nanoszenie różnego rodzaju wzorów na wszelkiego rodzaju powierzchnie, takie jak szkło, metal, drewno, tkanina, plastik, ceramika. Na początku obawiałam się, że każda z powierzchni będzie wymagała odpowiedniego kleju, na szczęście moje obawy szybko się rozwiały. Jak się okazało, bardzo łatwo można nabyć klej uniwersalny, dzięki któremu można nanosić ozdoby na dosłownie każdą powierzchnię. Dodatkowo klej posiada wiele innych atutów. Jak się okazuje jest on klejem szybkoschnącym, w związku z czym wszystkie wykonane przeze mnie przedmioty są bardzo szybko gotowe do użytku. Klej również jest bardzo odporny, zarówno na działanie wody i detergentów, jak i na wysokie temperatury. Dzięki temu mam pewność, że moje dzieło będzie możliwie długo prezentowało się dobrze.

Decydując się na zakup kleju do decoupage, chciałam produktu uniwersalnego. Jeżeli musiałabym kupować osobne kleje do każdych powierzchni z pewnością nie miałabym ich już gdzie przechowywać. Na szczęście udało mi się znaleźć klej uniwersalny, który jest dostępny w bardzo dobrej cenie, w związku z czym spokojnie mogę sobie na ten zakup pozwolić.

 

Kategorie: Handel