W dzisiejszych czasach szczególnie dużo się mówi o odkażaniu rąk oraz wszelkich powierzchni, ponieważ groźne bakterie i wirusy mogą się na nich gromadzić. Jedną z najskuteczniejszych metod walki z takim zagrożeniem jest częsta dezynfekcja.

Jakie preparaty do dezynfekcji są najlepsze?

incidin 1lBakterie i wirusy głównie przedostają się do naszego organizmu poprzez nos, oczy i usta, a trafiają tak z naszych rąk. Przeciętnie kilkadziesiąt razy dziennie każdy z nas dotyka swojej twarzy, z czego większość jest w okolicach ust. Dla niewidzialnych wrogów to idealny moment na wniknięcie do naszego organizmu, dlatego tak ważne jest skuteczne dezynfekowanie rąk. Poza nimi trzeba też odkażać przeróżne powierzchnie, na których mogą się one gromadzić. Głównie chodzi o klamki, szyby, blaty, stoły czy fotele. Jednym z lepszych środków do dezynfekcji takich powierzchni jest płyn Incidin 1L, który nie zawiera alkoholu jak większość dostępnych na rynku środków. Ma on optymalnie dobrany skład, który wykorzystuje synergistyczne działanie poszczególnych substancji czynnych. Ma przyjemny zapach i nie powoduje powstawania klejących śladów. Incidin jest oferowany w formie spray’u, który łatwo się rozprowadza na różnych powierzchniach. Polecany jest do szybkiej dezynfekcji sprzętu medycznego takiego jak szyby, pulpity, blaty, fotele, klamki czy trudno dostępne miejsca. Co istotne – skutecznie działa na powierzchnie, które są odporne na działanie alkoholu. Działa bardzo szybko i na długo utrzymuje efekt dezynfekcji.

Odkażanie różnych powierzchni jest szczególnie ważne w miejscach publicznych, ponieważ tak znajduje się najwięcej różnorodnych bakterii i wirusów. Jest to niezastąpiony środek w szpitalach, gabinetach lekarskich czy przychodniach zdrowia, do których chodzą chorzy ludzie.

Kategorie: Usługi