Jestem Monika. Dostałam propozycję współpracy od biura nieruchomości, w którym byłam na praktykach. Biuro nieruchomości znajduje się w centrum miasta Bydgoszcz. Jest na rynku od dwudziestu lat. Wybrałam to biuro nieruchomości ponieważ chciałam się jak najwięcej nauczyć.

Sprzedaż mieszkań to moja pasja

tanie mieszkanieZawsze marzyłam żeby się tym zajmować w przyszłości. Egzaminy na studia były łatwe. Szybko sobie z nimi poradziłam i dostałam się do najlepszej uczelni w okolicy. Biuro nieruchomości było zadowolone z mojej pracy. Inne biura nieruchomości, które są z mojej okolicy nie są aż tak profesjonalne. Koleżanki żaliły się, ze niczego się nie nauczyły. Musiały parzyć kawę herbatę. Ja natomiast brałam udział w codziennej pracy agentki nieruchomości pani Karoliny. Mieszkania na sprzedaż przeżywają progres w dzisiejszych czasach. Jest to związane z wieloma programami, z których można korzystać kupując mieszkania. Pani Karolina tłumaczyła jakie są różnicy gdy sprzedaje się tanie mieszkanie a jakie gdy sprzedaje się apartament. Mówiła, że muszę zwracać uwagę na wszystkie formalności a także być bardzo miła dla wszystkich klientów. Działki rekreacyjne na sprzedaż są także ostatnio częstych zgłoszeniem. Biuro nieruchomości podejmuje się każdego zlecenia. Bez względu czy jest to sprzedaż domu, działki czy mieszkania. Pani Karolina wiele mnie nauczyła. Byłam jej wdzięczna za samą prace z klientem. Przyjmowałam i uzupełniałam dokumenty. Wiem już na co zwracać uwagę.

Biura nieruchomości powinny przygotowywać ciekawą ofertę praktyk dla studentów. Gdzie mamy się nauczyć praktyki jak nie w biurze nieruchomości. Jestem już na ostatnim roku. Mam mało zajęć. Zajmuje się pisaniem pracy. Postanowiłam zatrudnić się na pół etatu w biurze nieruchomości.

czytaj więcej na: Nieruchomości Apartament z Bydgoszczy, ul. Poznańska 27 lok. 1

Kategorie: Usługi