Czekaliśmy na dzień ślubu ze zniecierpliwieniem. Okazało się, że mamy wszystko dopięte na ostatni guzik i to nawet na długo przed wyznaczoną datą. Jednak pozostała jeszcze kwestia naszych wieczorów panieńskiego i kawalerskiego. Wiadomo, że nie od nas to zależy, dlatego czekaliśmy ze zniecierpliwieniem, zostawiając wolny sobotni wieczór.

Pomysłowo zorganizowany wieczorek kawalerski

wieczór kawalerskiMoja świadkowa wywiązała się ze swojego zadania bezbłędnie. Jednak ja wolałam właśnie nie mieć niespodzianki, a wiedzieć dokładnie jak się przygotować. Ona to uszanowała i faktycznie poinformowała jakie miała plany. Co jednak z wieczorem kawalerskim? To było jednak strzeżoną bardzo silnie tajemnicą. Już powiem, że to nie mój kłopot, niech się chłopaki ze sobą męczą. Byłam bardzo ciekawa co mi opowie mój przyszły mąż. Nie miałam pojęcia jak zorganizowany był jego wieczór kawalerski. Opowiadał bardzo chętnie, a ja z takim samym zaciekawieniem słuchałam. Bałam się trochę, że to była jednak rozrywka nie do końca w moim guście. Jednak okazało się, że kumpel zorganizował mu turniej squasha. Oczywiście, zapomniałam, że Łukasz był takim sportowcem z zamiłowania, dlatego nie powinnam być zdziwiona. Mecz przebiegał w naprawdę fajnych nastrojach i z uśmiechem na twarzy. Nie była to rywalizacja i naprawdę czuło się, że jest to wieczór kawalerski i ma być miło. Oczywiście po squashu była również druga część atrakcji, Łukasz przygotował perfekcyjną kolację dla chłopaków. Bardzo zdrowe dania smakowały każdemu z nich i naprawdę wieczór upływał w miłej atmosferze. W domu rozgrywali jeszcze potyczki w grach planszowych. Wieczór kawalerski był dla mojego narzeczonego okazją na to, aby odpocząć psychicznie. Cieszył się z tego bardzo i dziękował bardzo swoim kolegom za to, że faktycznie taką formę wieczoru kawalerskiego wybrali.

Obydwoje byliśmy bardzo zadowoleni po tej sobocie. Zdaliśmy sobie sprawę z tego, że nasi znajomi bardzo dobrze nas znają i wiedzą jak o nas zadbać. To zdecydowanie pokrzepiło nas i dało nam nowego powera, aby jeszcze sprawdzić czy na pewno wszystkiego dopilnowaliśmy. Okazało się, że możemy odetchnąć i powspominać miło spędzony czas ze znajomymi.

 

Kategorie: Sport