Polki coraz częściej sięgają po pudry mineralne. Ich lekki, nieobciążający skład pozwala używać go nawet przy bardzo wymagającej i wrażliwej skórze, co oznacza, że kobiety zmagające się z tym problemem nie muszą już poszukiwać rozwiązań. 

Pudry mineralne idealne dla wrażliwej skóry 

puder mineralny golden rosePuder jest nieodłącznym elementem każdego makijażu, stanowi jego nieodzowne wykończenie. Matuje, nadaje koloryt, podkreśla kości policzkowe. Większość kobiet nie wyobraża sobie makijażu bez użycia pudru. Większość z nich jest jednak ciężka; obciąża naszą skórę, doprowadzając do niechcianych niedoskonałości – w tym także zmarszczek. Idealnym rozwiązaniem jest puder mineralny Golden Rose, który łączy w sobie naturalny skład i wysoką jakość wykończenia. Szeroki wybór kolorów pozwala dopasować puder do odcienia naszej skóry, by uniknąć niechcianego efektu maski. Puder mineralny, jak sama nazwa wskazuje, zawiera w sobie minerały. Należą do nich, między innymi, krzemionka, magnez czy tlenek cynku. Puder zapewnia ochronę przed słońcem, a także innymi szkodliwymi czynnikami środowiskowymi – osadzający się na nim kurz nie przedostaje się do porów. Kobiety używają pudru na dwa sposoby: te, które chcą jedynie zmatowić nieco swoją skórę, nabierają nieco pudru na pędzel i nanoszą go delikatnie, dla tych, które wolą solidniejsze krycie zalecane jest użycie gąbeczki, która utrwali efekt i zakryje niedoskonałości. Pudry mineralne są bezpieczne, zawierają przeciwutleniacze i substancje odżywcze, są także wyjątkowo lekkie. Ich aplikacja jest łatwa i szybka. 

Puder mineralny idealnie nadaje się dla skóry wrażliwej, zmagającej się z niedoskonałościami. Jego skład nie zanieczyszcza porów, dodaje blasku i młodzieńczego wyglądu. To idealne rozwiązanie dla kobiety w każdym wieku.