Pracuję w reklamie. Moja agencja ma wiele zleceń i jestem bardzo zadowolona z mojej pracy. Ostatnio dostałam awans, który wiąże się z dodatkowymi i większymi zarobkami. Pochodzę z biednej rodziny i doceniam każdy grosz. Część pieniążków wysłałam mojej mamie i tacie, żeby kupili ubrania mojemu rodzeństwu.

Szklane drzwi w łazience to z całą pewnością dobry pomysł!

drzwi szklane

Wychowałam się na małej wsi. W miejscowości Wrocław mieszkam od ośmiu lat. Przyjechałam tu na studia i tak już zostałam. To była najlepsza decyzja w moim życiu. Dzięki niej mam dobrą prace i zarobki. Postanowiłam wziąć kredyt i zrobić remont łazienki. Teraz mam pewność, że będzie mnie stać żeby kredyt spłacić. Łazienka nie była duża, więc nie musiałam się bardzo zadłużać. Znajomy z pracy polecił mi sprawdzonego szklarza. On tez korzystał z jego usług w trakcie remontu łazienki. Moja łazienka jest malutka więc myślałam o kabinie prysznicowej. Michał polecił mi kabiny prysznicowe na wymiar. Oglądałam już kilkanaście katalogów ale nie mogę się ostatecznie na nic zdecydować. Potrzebuje pomocy fachowca. Szklarz, do którego zadzwoniłam umówił się ze mną w domu, żeby dokonać wszystkich pomiarów. Specjalista podjechał do nie z katalogami. Znajdowały się w nich szklane balustrady, które szklarz docina także na wymiar. Spodobały mi się też drzwi szklane, które nie są wcale takie drogie jak myślałam. Poza tym drzwi szklane są wykonane z trwałego materiału, dzięki czemu nie trzeba się obawiać o pęknięcia. Fachowiec wymierzył kabinę prysznicową. Dobrał mi odpowiedni rozmiar a także wybraliśmy wspólnie wzór. Zdecydowałam się też na drzwi szklane.

Muszę przyznać, że Michał miał racje mówiąc, że szklarz jest bardzo profesjonalny. Jestem zadowolona z jego pracy. Doradził mi najlepsze drzwi. pięknie się prezentują w moim mieszkaniu. Rodzicom na pewno bardzo się spodoba nowe wnętrze łazienki.

Wiele ciekawych ofert na drzwi szklane znalazłam na – http://alisglass.pl