Miesiąc temu była rocznica ślubu moja i męża. Mój mąż zawsze z takiej okazji próbuje coś fajnego dla nas zorganizować. I nie pomyliłam się bo jak się okazało to on już od dawna planował jak spędzimy rocznicę. Mąż zawsze chce mnie czymś zaskoczyć i to mi się bardzo w nim podoba.

Rocznicę spędzimy w Kudowie

kudowaBo chyba każdy lubi niespodzianki. A szczególnie takie niespodzianki, które są naprawdę miłe i romantyczne. Mąż zabrał mnie do Kudowy Zdrój bo kiedyś powiedziałam mu że chciałabym tam pojechać. Czyli w ten sposób chciał spełnić moje marzenie. Ta turystyczna Kudowa nie jest daleko miejsca w którym mieszkamy także przynajmniej podróż była miła i przyjemna. Mąż wyszukał najlepsze apartamenty w okolicy i je wynajął. W Kudowie są naprawdę piękne pensjonaty i to zauważyłam od razu gdy dojechaliśmy na miejsce.Zastanawiałam się od razu jak będzie wyglądał nasz pensjonat. A ten nasz był chyba najlepszy z tych, które mijaliśmy po drodze. No przynajmniej z zewnątrz robił dobre wrażenie. W środku były oczywiście pokoje i na samej górze ten nasz apartament. Ten apartament był chyba najbardziej luksusowym miejscem w jakim spałam. Zastanawiałam się tylko ile mąż wydał na noclegi bo muszę przyznać, że zawsze był dosyć rozrzutny w odróżnieniu do mnie. Ja jednak dobrze obejrzę pieniądze zanim je wydam. A mąż nie. On jeśli coś mu się spodoba tak naprawdę to cena nie jest bardzo istotna. W niektórych przypadkach to dobrze w innych nie do końca. W każdym razie nie chciałam o tym myśleć teraz gdy mieliśmy spędzić w Kudowie tak miły weekend. Przecież tego nie mogło nic popsuć a na pewno nie moje zamartwianie się co ile kosztuje.

Mąż powiedział mi żebym się ładnie ubrała bo on zabiera mnie na wspaniałą kolację do naprawdę dobrej restauracji. Byłam już naprawdę głodna dlatego pomysł ten od razu przypadł mi do gustu.

Kategorie: Usługi