Na rynku produktów konsumpcyjnych znajdziemy kilka rodzajów dóbr, gdzie będzie liczył się dla nas ich zapach. Z reguły są to produkty aromatyzowane w taki sposób, by swój zapach oddawać do otoczenia i przesączać nim atmosferę. Jednym z produktów tego typu są oczywiście świeczki zapachowe, które możemy znaleźć w różnych rozmiarach, kolorach, a przede wszystkim także zapachach.

Intensywne zapachy świec Yankee Candle

yankee candle zapachyJednym z producentów świec zapachowych jest Yankee Candle. Świece tego producenta zostają przywołane w tym tekście nie bez powodu, ponieważ, jeśli chodzi o Yankee Candle zapachy cechują się dwiema, prawdopodobnie najważniejszymi, cechami z punktu widzenia klienta. Pierwszą z nich jest różnorodność zapachów. Yankee Candle charakteryzuje się bogatą ofertą zapachów, która wciąż jest rozbudowywana i poszerzana. Cechą charakterystyczną dla asortymentu Yankee Candle jest bowiem obecność „stałego trzonu” asortymentu, a więc kilkudziesięciu zapachów, które dostępne są w ofercie zawsze, zarówno pod postacią świec o różnych rozmiarach, jak i zapachowych wosków. Do zapachów tego typu dołączają różnorodne zapachy sezonowe, które pojawiają się przy okazji, np. świąt Bożego Narodzenia lub określonych pór roku. Drugą, istotną cechą, która ma znaczenie w odbiorze zapachów dostarczanych przez Yankee Candle, jest intensywność zapachów, która jest możliwa dzięki specjalnej metodzie wytwarzania świec przez tego producenta.

Pozornie może wydawać się nam, że cena, która towarzyszy produktom dostarczanym przez Yankee Candle, jest dość wysoka. Należy jednak wziąć pod uwagę, że w przypadku świec zapachowych, faktycznie jakość nieodmiennie towarzyszy cenie. Jeśli oczekujemy więc produktu o intensywnym i różnorodnym zapachu, warto zwrócić uwagę na Yankee Candle.

 

Kategorie: Handel