W ostatnim czasie bardzo modne stały się sesje fotograficzne u fotografa. Mamusię, które spodziewają się dziecka dokonują po pierwsze sesje brzuszkowe. Taka sesja ciążowa zazwyczaj odbywa się między szóstym, a ósmym miesiącem ciąży. Wtedy brzuszek mamy jest już dosyć widoczny lecz jeszcze nie ogromny.

Polecane sesje zdjęciowe noworodkowe i ciążowe

sesje ciążowe - śląskJeśli chcemy wykonać profesjonalne sesje ciążowe – Śląsk ma kilku polecanych fotografów. Oczywiście pracują oni w nowoczesnych studiach fotograficznych, w których do dyspozycji małych modeli jest bardzo wiele akcesoriów. Wiklinowe koszyki, skrzydełka anioła, wiadro z włóczką oraz wiele innych akcesoriów. Oczywiście takie studio jest świetnie przygotowane na przyjście najmłodszych modeli. Mile widziany jest przewijak oraz mały kącik dla mamy, w którym może nakarmić piersią swoje dziecko bez najmniejszego problemu. Oczywiście na sesję noworodkowe mamusię umawiają się jeszcze będąc w ciąży. Oczywiście czas trwania takiej sesji zarówno w ciąży jaki noworodkowej ustalany jest indywidualnie. Czasami jest to bardzo krótko np. godzinę, a czasami nawet i trzy. Cena zależy oczywiście od czasu trwania sesji. Często zdarza się również tak, że dziecko noworodkowe nie chce za bardzo współpracować i sesja musi zostać przełożona. Takie zdjęcia stanowią świetną pamiątkę dla całej rodziny.

Sesje w ciąży oraz noworodkowe stały się niezwykle popularne. Zainteresowaniem cieszą się praktycznie u wszystkich przyszłych rodziców. Jeśli tylko mama przekroczy szósty miesiąc ciąży to możesz spokojnie umawiać się na taką sesję. Niektórzy fotografowie mają na tą okazję przygotowaną piękną suknię z rozcięciem na brzuszek.  Taka pięknie eksponuje już dość duży brzuch przyszłej mamy oraz nadaje jej uroku i wdzięku.

Kategorie: Fotografia