Jestem Iga. Mam pięćdziesiąt lat. Prze trzydzieści lat prowadziłam sklep z odzieżą roboczą w Krakowie. Moja firma bardzo dobrze prosperuje. Mam dwójkę dzieci i starałam się dla nich. Oni byli moja motywacją.

Koszule flanelowe robocze okazały się świetnym biznesem

koszule flanelowe roboczeCórka i syn mają już swoje dzieci. Obydwoje mają swoją pracę a ja postanowiłam się już powoli zacząć wycofywać z biznesu. Chciałam pomóc dzieciom w opiece nad wnukami. Czas szybko leci i ja chce spędzać z nimi jak najwięcej czasu. Dzieciaki zdziwili się moją decyzją. Wiedzieli, ze praca to całe moje życie i myśleli że nie będę tak szybko z prowadzenia sklepu rezygnować. Postanowiłam im ten sklep przepisać. Mam nadzieję, ze się między sobą dogadają i będą go wspólnie prowadzić. Córka bardzo się ucieszyła. Obecnie pracuje w sklepie na kasie więc to byłby dla niej spory awans. Syn był informatykiem w znanej korporacji i nie chciał rezygnować ze swojej pracy. Zaproponował za to prowadzenie strony firmowej. Ja sprzedaje koszule flanelowe robocze dla firm. Córka już trochę wie na ten temat bo wiele mi pomagała w moim biznesie. Często układała buty robocze cofra w odpowiednie miejsca w sklepie i na magazynie. Brała udział także w zamawianiu towaru. Buty robocze urgent zamówiła mi kiedyś od producenta z którym nie współpracowała. Załatwiła jmi na to obuwie bardzo niską cenę. Byłam z niej wówczas bardzo dumna. Wiedziałam, ze Karolina ma podejście i to będzie jej szansą na przyszłość. Odzież przeciwdeszczowa robocza jest przeze mnie zamawiana od lokalnego producenta i Karolina już o tym wie.Jestem pewna, że córka sobie poradzi. Przy mnie zamawia teraz towary i wprowadza je do systemu.

Koszule flanelowe robocze wprowadzam do innej zakładki niż odzież przeciwdeszczową. Powoli przekazuje córce wszystkie informację żeby wiedziała co i jak.