W celu korekcji, powiększania oraz modelowania ust wykorzystywane są preparaty na bazie kwasu hialuronowego. Jest to substancja, która naturalnie występuje w skórze i odpowiada za jędrność tkanek, gęstość skóry i utrzymanie nawilżenia. Kwas hialuronowy pozwala zarówno skorygować kształt ust, dodać im objętości, jak również odświeżyć czerwień wargową. Czy rzeczywiście warto zdecydować się na zabieg wypełniania ust? Czy jest on bolesny?

Jakie efekty daje wypełnianie ust?

wypełnianie ust - legionowoZ zabiegu wypełniania ust kwasem hialuronowym mogą skorzystać osoby, które odczuwają niezadowolenie z wyglądu swoich ust, mają bardzo wąskie wargi i marzą o pełniejszych oraz bardziej wydatnych ustach. Dodatkowo zabieg sprawdzi się w przypadku osób, które mają asymetryczne usta i chciałyby poprawić ich kształt, a także mają problem z opadającymi kącikami ust. W ten sposób można także podkreślić zanikający z wiekiem łuk Kupidyna i dodatkowo zadbać zarówno o poprawę nawilżenia ust czy odświeżenie czerwieni wargowej. Jeżeli interesuje nas bezpieczne wypełnianie ust – legionowo to odpowiednie miejsce do umówienia zabiegu. Do najważniejszych zalet korekcji ust kwasem hialuronowym można zaliczyć naturalny efekt powiększenia, uzyskanie nawilżonych i zrewitalizowanych warg, a także trwałość zabiegu od kilku do kilkunastu miesięcy. Sam zabieg nie jest długi i nie jest bolesny, stosuje się wyłącznie znieczulenie miejscowe.

Należy pamiętać, że w celu uzyskania zadowalającego efektu zabiegu wypełniania ust, konieczne jest ścisłe stosowanie się do zaleceń. Przez okres około dwóch tygodni nie powinno się korzystać z basenu oraz sauny. Dodatkowo należy unikać intensywnego wysiłku fizycznego. Sam zabieg nie wymaga rekonwalescencji, dlatego zaraz po jego zakończeniu można wrócić do większości codziennych aktywności, bez obaw o skutki zabiegu.

Kategorie: Usługi