Wiele osób nurtuje problem wywożenia, przechowywania gruzu, ziem z nasypów, czy innych materiałów budowlanych pozostałych z rozbiórek, bądź przebudowy przeróżnych obiektów. Z tym samym problemem spotykają się rolnicy, którzy chcą jak najlepiej, z zachowaniem bezpieczeństwa, przechowywać zboże, nasiona lub warzywa w trakcie zimy. Istnieją specjalne worki przeznaczone do tego celu.

Zastosowanie ocynkowanych stelaży

ocynkowane stelaże big bagWorki przeznaczone do przechowywania wielkogabarytowych przedmiotów są po zapakowaniu ciężkie. Zapakowane zapasy lub odpadki z robiórek mogą się wysypać i doprowadzić do bałaganu. Dlatego też powstały ocynkowane stelaże big bag, które utrzymają worek w ryzach, niezależnie od jego wagi. Posiadają one specjalne mocowania, dzięki którym nic nie zsunie się do środka. Większość takich stelaży jest składana, dlatego mogą być wielokrotnie używane. Wygoda, solidność wykonania, dbałość o środowisko to najważniejsze z cech opisanego stelaża. Może być przechowywany na zewnątrz i w pomieszczeniu. Niezależnie od tego, jest wykonany z solidnego materiału i odporne na wiatr i inne niekorzystne warunki atmosferyczne. Poszczególne modele takich stelaży dostępne są w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych. Lepiej jednak skorzystać z pierwszej możliwości, ponieważ kupowanie kota w worku jest wysoce niekorzystne. Dodatkowo, widząc osobiście konkretny wzór, można zdecydować, czy spełni on konkretne wymagania.

Przechowywanie wielkogabarytowych przedmiotów nigdy nie było tak łatwe. Wszystko zawdzięcza się lekkim, łatwym w montażu i wytrzymałym, stelażom. Niezależnie od masy składowanych rzeczy nie złoży się pod wpływem ciężaru, bez interwencji człowieka. Ocynkowana stal nie rdzewieje i ma estetyczny wygląd. Ponadto jest trwała, co uzasadnia jej wybór.

 

Kategorie: Przemysł