W dzisiejszych czasach działalność firm w wielu branżach jest mocno ograniczona do stosowania specjalnych oprogramowań komputerowych, które pozwalają na ich bieżące funkcjonowanie. Dotyczy to przede wszystkim firm handlowych i usługowych.

Dla kogo jest dedykowany program Small business?

oprogramowanie small businessW obecnych czasach wiele firm prowadzi swoją działalność stacjonarnie oraz internetowo, a to wymaga jednego kompleksowego rozwiązania informatycznego. Dobrze żeby łączyło sprzedaż, magazyn oraz kilka sklepów w jednym miejscu, bo wtedy znacznie prościej jest zarządzać firmą. Dla małych i średnich firm dedykowane jest oprogramowanie Small business, które najlepiej się sprawdza w firmach handlowych, które wykorzystują w sprzedaży wiele urządzeń fiskalnych. Program można zainstalować na większości rodzajów komputerów z popularnym systemem operacyjnym, gdyż nie ma on dużych wymagań sprzętowych. Bez problemu może współpracować z różnymi urządzeniami fiskalnymi takimi jak: kasy i drukarki czy wagi. Ponadto bez problemu oprogramowani można skonfigurować z terminalem płatniczym, inwentaryzatorem, drukarką kodów, sprawdzarką cen czy wszelkimi urządzeniami mobilnymi. Program pozwala na prowadzenie sprzedaży detalicznej i hurtowej na wielu stanowiskach jednocześnie, tworzenie licznych raportów fiskalnych i niefiskalnych, analiz, a także współpracuje z programem dedykowanym do rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Small Business współpracuje z wieloma systemami bankowymi, a także umożliwia eksport danym do programów księgowych.

Jak widać, Small Business pozwala na kompleksowe zarządzanie całą firmą w bardzo łatwy i szybki sposób. Jest to sprytne i profesjonalne rozwiązanie, które wybiera coraz więcej przedsiębiorców, dla których liczy się jakość, atrakcyjna cena i wszechstronność.