Pracuję w sklepie budowlanym. Mam już spore doświadczenie w branży. Kiedy zatrudniałam się w sklepie nie miałam zielonego pojęcia o branży budowlanej. Dzięki moim współpracownikom wszystkiego się nauczyłam. Jestem im za wszystko wdzięczna. Pracuję na dziale z panelami.

Proponuję klientom popularne panele ścienne 3d

panele ścienne 3dNa początku pracy byłam w różnych działach żeby poznać specyfikę działania pracowników w sklepie. Pamiętam jak samodzielnie doradzałam mojemu pierwszemu klientowi. Spodobała mu się imitacja białej cegły i prosił mnie o szczegółowe informacje odnośnie tego materiału. Pamiętam tego klienta bo byłam wówczas pierwszy dzień sama na dziale. Bardzo się stresowałam i wpadła od razu na głęboką wodę jak to się mówi. Starałam się odpowiedzieć na wszystkie pytania. Klient był ze mnie zadowolony chyba bo ostatecznie zdecydował się na zakup cegły i to w sporej ilości. Kierowniczka sklepu bardzo mi podziękowała. Ostatecznie zostałam przydzielona na panele i to mi pasuje. Panele dekoracyjne i inne modele są bardzo łatwe do nauczenia się. Nie wiele czasu potrzebowałam żeby poznać szczegółowo każdy produkt. Najwyższej jakości panele ścienne 3d są często kupowane przez klientów. Decydują się na niej i klienci posiadające firmy a także klienci indywidualnie, którzy kupują je do swoich mieszkań czy domów. Panele 3d gipsowe ostatnio mamy w niskiej cenie. Od czasu do czasu sklep organizuje różne promocje lub wyprzedaże i teraz w tym tygodniu to właśnie ten produkt został wybrany. Panele 3d gipsowe dzięki temu zostały bardzo wykupowane. Na magazynie zostało ostatnie kilka sztuk.

Nawet nie sądziliśmy, że panele 3d gipsowe będą się cieszyć aż takim zainteresowaniem. Postanowiłam wybrać się na urlop. Razem z mężem wzięliśmy wolne w sierpniu i pojedziemy nad morze. To będzie mój pierwszy długi urlop od kiedy pracuję.