Ostatnimi czasy zajęłam się sprzedawaniem naturalnych kosmetyków, głównie przez internet. Jak wiadomo sieć internetowa cały czas się rozwija, więcj tym sposobem łatwiej jest nam dotrzeć do klienta, niż poprzez sprzedaż wysyłkową, od domu do domu, czy w sklepie stacjonarnym. Dlatego też mój sklep oferuje różne kosmetyki, ale tylko w internecie.

Cera plus  jest popularna

skuteczna cera plusNajwięcej jest chyba kosmetyków marki l’biotica, choć w zasadzie wiele kosmetyków tutaj sprzedaję. Ostatnim hitem sprzedażowym okazały się kosmetyki z linii przeciwzmarszczkowej i przeciwstarzeniowej skuteczna cera plus. Jednak to cały czas się zmienia. Poprzednio wielkim hitem okazały się kosmetyki do kąpieli marki sylveco, choć na pewno fakt, iż były w por mocji tez miało na to wpływ. Ostatnio zaczęłam też rozwijać swoja sprzedaż. Do tej pory stawiała, jedynie na kosmetyki dla dorosłych i to do pielęgnacji twarzy i ciała, w mniejszym stopniu. Potem zaczęłam sprowadzać różne szampony i odzywki do włosów, jak również kosmetyki kolorowe do makijażu, również powstałe z naturalnych składników. Zainwestowałam też w kosmetyki dla dzieci. Uznałam, że skoro przychodząc do mnie kobiety dorosłe, które mogą mieć dzieci to może przy okazji kupią też kosmetyki dla nich dostępne w moim sklepie internetowym.

Jednocześnie chciałabym wprowadzić do sprzedaże markę dermedic, ale na razie jestem na etapie załatwiania umów. Zatem do pierwszej sprzedaży an pewno minie jeszcze sporo czasu. Jednak trzeba się z tym liczyć i zaakceptować ten fakt. Na pewno będzie dobrze.

Kategorie: Handel