Byłem producentem grzejników od dwudziestu lat. Miałem stałych odbiorców, z którymi współpracowałem. Wszystko szło świetnie i byłem zadowolony. Syn jednak stwierdził, że powinienem bardziej się rozwijać, gdyż czasy się zmieniły a ja powinienem zdobyć więcej klientów.

Spory wybór grzejników łazienkowych na stronie producenta

grzejniki łazienkoweMiałem bystrego syna, który ukończył studia z wyróżnieniem, dlatego postanowiłem powierzyć mu zadanie, które miało na celu zmodernizowanie mojego przedsiębiorstwa. Dzięki niemu wprowadziłem do produkcji dekoracyjne grzejniki łazienkowe i odzew był spory. Syn jednak wiedział co robi. Namawiał mnie, żebym założył własną stronę internetową, ponieważ dzięki niej dowie się o moich grzejnikach jeszcze więcej klientów i zamówienia będą napływać z całego kraju. Nie byłem przekonany do tak innowacyjnych rozwiązań, jednak syn skutecznie mnie przekonał i się zgodziłem. Kiedy strona internetowa ruszyła, to faktycznie zwiększyło się zainteresowanie moimi grzejnikami łazienkowymi. Klienci z drugiego końca kraju je zamawiali i nawet organizowali własny transport. Produkcja grzejników nabrała tempa i pomyśleć, że to wszystko przez stronę w internecie. Na stronie dostępne były wszystkie grzejniki jakie produkowałem i moja oferta, jak się okazało było najciekawsza. Byłem wdzięczny synowi, ponieważ znacznie zwiększyłem dochody a nie sądziłem, że to w ogóle będzie możliwe. Produkowałem najlepsze grzejniki, którymi zachwycali się wszyscy klienci.

Przepisałem swoje przedsiębiorstwo na syna, gdyż ja już miałem swoje lata a on się wykazał i wiedziałem, że świetnie sobie poradzi sam. Pracownicy od razu bardzo go polubili, co też było dla mnie ważne. Miałem świadomość, że firmę przekazałem w bardzo dobre ręce i byłem spokojny.

Więcej o firmie: https://www.jaga.com.pl/