Niektóre ubrania mają za zadanie pasować na każdą okazję – luźną oraz wymagającą odrobiny elegancji. W modzie męskiej są to koszule oraz koszulki polo. Mają one sportowy rys oraz elegancką formę. A jak powinny ubierać się kobiety aby uzyskać ten sam efekt? Myślę, że odpowiedź jest prosta i niesamowicie skuteczna. 

Sukienki noszone codziennie

sukienki codzienneMało kobiet jako strój codzienny wybiera sukienki. Panuje taki stereotyp, że są one niewygodne i przeszkadzają w codziennych obowiązkach i sprawach. Jest to błędne myślenie. Sukienki codzienne są projektowane w taki sposób, aby nie przeszkadzały w niczym. Można w nich chodzić wszędzie i wykonywać każde zajęcia. Nie ma ryzyka, że będą podwiewane przez wiatr, ani nie przesuną się pod wpływem ruchu. Do  tego nosząc je czujesz wygodę, a w przypadku wyjścia na miasto wyglądasz względnie elegancko. Oczywiście nie jest to ubiór galowy, lecz sprawia dobre wrażenie. Widać, że nawet w zwykłe dni potrafisz się dobrze ubrać, a to nie przeszkadza Ci w codzienności. Poza tym jest jeszcze jedno rozwiązanie – noszenie sukienek jako tuniki. Wystarczy, że ubierzesz jakieś spodnie pod spód i w ogóle nie masz odczucia, że nosisz sukienkę. W dalszym ciągu wygląda to ciekawie, a jest jeszcze bardziej wygodne. Nadaje się nawet do uprawiania niektórych sportów, tak jak kolarstwo. Jasne, że rower trzeba mieć z obniżoną ramą (tzw. damkę), ale wrażenie na przechodniach w miejskim parku jest gwarantowano. Zwłaszcza w przyjemny, wiosenny wieczór. 

Codzienne noszenie sukienek to nie jest żaden dyskomfort. Można w nich czuć się w pełni swobodnie, a do tego robić dobre wrażenie na spotykanych ludziach. Sukienki projektowane są tak, aby chodzenie w nich było czystą przyjemnością. Mają one łączyć zalety użytkowe oraz wizualne, trafiając przy tym w aktualne mody.