Przedsiębiorstwo, w którym pracuję, stale się rozwija. Ostatnio zarząd podjął decyzję, że potrzebna jest nowa hala magazynowa, bo już nie mamy gdzie trzymać naszych wyrobów. Niekiedy są one dłużej przechowywane niż byśmy chcieli, a więc potrzebujemy więcej miejsca. Myślałem, że budowa zajmie kilka miesięcy, a ani się obejrzałem jak hala już stała. Nie wiem, trwało to może kilka tygodni?

Hale magazynowe stawiane przez fachowców

hale produkcyjne modułowePrzyjechało kilku fachowców i w mig uporali się z budową. Okazuje się, że takie hale magazynowe budowa to nie jest wielka rzecz. Budynek hali składa się bowiem z iluś tam już gotowych elementów. Trzeba je tylko odpowiednio ze sobą połączyć i voila. Obecnie już zawozimy wyprodukowane rzeczy właśnie do tej nowej hali. Ciągle podziwiam jej ciekawą konstrukcję. Lubię moją pracę, bo nie mam nic przeciwko fizycznemu zmęczeniu, a właściwie nawet daje mi ono radość. Poza tym, dosyć skrycie, interesuję się tematyką maszyn czy takich miejsc jak właśnie hale i sposób ich budowy. Niestety, nie mogłem za długo obserwować, jak powstawała nasza nowa hala, ponieważ wiadomo, musiałem w tym samym czasie pracować. Udało mi się jednak niekiedy podpatrzeć, jak szybko stawały nowe ściany hali stalowej. Nie sądziłem, że budynek można tak szybko postawić. Wiadomo jednak, że co innego taki obiekt z blachy, a co innego dom z cegły. Wszystko zależy od tego, co się chce budować.

W sumie to bardzo dobrze, że hale magazynowe mogą być budowane tak szybko, bo ta nasza była nam praktycznie potrzebna na już. Jeszcze chwila i byśmy nie mogli dalej produkować, bo nie było gdzie przechowywać wykonanych elementów. Na szczęście zarząd trzyma rękę na pulsie. To bardzo ważne, aby mieć pełen ogląd sytuacji. Inaczej nasza praca mogłaby się po prostu zmarnować.

Informacje pochodzą z

Kategorie: Budownictwo