Walczyłem o kontrakt z zagranicznym klientem i pochłonęło to cały mój wolny czas. Warto było jednak, bo klient się zgodził na współpracę a dla mnie oznaczało to spore zyski przez cały najbliższy rok. Z pracownikami rozmawiałem na ten temat i zgodzili się pracę za granicą w tym czasie.

Wynajęcie busa z kierowcą

wynajem busów bydgoszczWszystko zostało załatwione i mogłem wysłać pracowników za granicę. Zapomniałem w tym wszystkim o najważniejszej kwestii, czyli zorganizowaniu transportu. Za granicę wysyłałem pięciu pracowników i potrzebny był mi jakiś bus od razu z kierowcą, który zawiezie moich ludzi na miejsce. Zadzwoniłem do brata, który często wysyłał swoich ludzi za granicę i polecił mi on dobrą firmę, która oferowała wynajem busów Bydgoszcz miała być miejscem wyjazdu i świetnie się składało, bo ta firma znajdowała się właśnie w tym mieście. Pojechałem do tej firmy, ponieważ bus był mi potrzebny na piątek i chciałem go wynająć od razu z kierowcą. Brata o cenę nie pytałem, gdyż i tak musiałem wysłać pracowników za granicę i dlatego to nie miało takiego znaczenia. Właścicielowi wypożyczalni powiedziałem na ile osób potrzebny jest mi bus i taki został mi wynajęty. Pojazd jeszcze osobiście sprawdziłem, bo chciałem się upewnić, że moi pracownicy będą podróżować w komfortowych warunkach. Jak się okazało, wynajęto mi jeden z najnowszych busów, który pasażerom oferował wszystkie niezbędne wygody. Kierowca, która miał zawieźć moich ludzi posiadał wieloletnie doświadczenie i to mi odpowiadało.

Moi pracownicy dotarli na miejsce, gdzie już czekał na nich klient. Zakwaterowani zostali w budynku, który posiadał pokoje kompleksowo wyposażone. Moi ludzie mieli tam pracować przez długi czas i cieszyłem się, że zostały im zapewnione godne warunki mieszkaniowe.

Kategorie: Dom i ogród