Mój tata jest zawodowym kierowcą. W sumie praktycznie całe swoje życie zawodowe spędził za kółkiem. Myślę, że przyzwyczaił się po prostu do takiego trybu pracy. Jednak praca taka wiąże się z wieloma obciążeniami dla organizmu, z czym nie każdy zdaje sobie sprawę.

Najlepszy neurochirurg w Bydgoszczy leczący prywatnie

neurochirurg leczący prywatnie urazy kręgosłupa w BydgoszczyGdy tata zaczął skarżyć się na swoje problemy z kręgosłupem postanowiłam zapisać go do lekarza. Tata jest osobą, która ze względu na wykonywaną pracę nie może czekać jakoś specjalnie długo w kolejkach. Dlatego musiał to być koniecznie neurochirurg leczący prywatnie urazy kręgosłupa w Bydgoszczy właśnie. Tata nie był wcale zachwycony tym pomysłem żeby iść do jakiegokolwiek lekarza. On od kiedy tylko pamiętam bagatelizował swoje problemy ze zdrowiem. Jednak teraz sama widzę, że po prostu kręgosłup go coraz bardziej boli i lepiej jest teraz zareagować niż czekać aż stanie się coś poważnego. Po moich namowach dał się przekonać do tego, że taka wizyta jest dla niego po prostu niezbędna. Zanim zapisałam jednak tatę do lekarza czytałam naprawdę dużo opinii na temat tego lekarza. Byłam naprawdę zdziwiona bo jednak w internecie rzadko zdarza się, że lekarz ma aż tyle pozytywnych opinii. Czyli wnioskuje z tego, że jest to po prostu najlepszy neurochirurg w Bydgoszczy i tam właśnie zapiszę swojego tatę. Lekarz ten ma swój gabinet praktycznie w centrum miasta także tata będzie mógł z domu tam bardzo szybko dojechać. Zadzwoniłam i udało mi się umówić wizytę już za tydzień.

W każdym bądź razie tata jest już teraz po wizycie i muszę przyznać, że jest naprawdę bardzo zadowolony. Dostał skierowanie na rehabilitację, z którą wiąże naprawdę duże nadzieje. Ma też specjalne leczenie, po którym już czuje się lepiej a to dla mnie najważniejsze.