Niedługo miałam polecieć za granicę. W sumie nic takiego. Miałam po prostu polecieć do dawno niewidzianej przyjaciółki. Moja przyjaciółka od lat mieszka w Anglii. Po prostu od razu po liceum tam wyjechała. Mamy cały czas kontakt z sobą, jednak jest to najczęściej kontakt telefoniczny.

Torebka puccini idealnie nadaje się do pracy

torebki pucciniPrzyjaciółka odwiedziła mnie kilka razy. I w sumie za każdym razem zapraszała mnie serdecznie do siebie. Tylko, że ja jakoś nigdy nie mogłam się zebrać by do niej jechać. Było mi po prostu wygodniej z tym, że to czasem ona odwiedzała mnie. Jednak ostatnio urodziła dziecko i wiedziałam, że szybko do Polski nie przyleci. A mi jako przyjaciółce wypadało po prostu ją teraz odwiedzić. W sumie miał to być mój pierwszy lot samolotem. Musiałam się jakoś do tej podróży przygotować. Musiałam kupić walizki do ryanaira, bo nie miałam nic co mogłoby się nadawać jako walizka do samolotu. Znalazłam w internecie, że najlepsze są walizki puccini, zresztą wizualnie także bardzo mi się spodobały. Interesowała mnie tylko cena walizki puccini, jaka może ona być. I okazało się, że cena takiej puccini walizki jest dość wysoka, ale jeszcze w granicach mojej zasobności portfela. Wiedziałam, że jest bardzo dobra jakościowo także byłam skłonna zapłacić za nią wyższą cenę. Akurat w sklepie internetowym w promocji były stylowe torebki puccini i jedna od razu wpadła mi w oko. Byłaby to po prostu idealna torebka do pracy. Była duża i na pewno pomieściła by tą ilość dokumentów jaką codziennie muszę ze sobą nosić. Nie musiałabym dodatkowo nosić z sobą torby materiałowej, która zawsze irytowała mnie.

Po prostu w tej jednej torbie zmieściłabym wszystko co tylko byłoby mi potrzebne. Kolor też miała idealny. Pasowała by zarówno do mojego nowego jesiennego płaszcza jak i do zimowej kurtki.

Kategorie: Handel