Niedawno ukończyłem wychowanie fizyczne i postanowiłem, że rozpocznę własną działalność. W Warszawie jest mnóstwo możliwości i wiedziałem, że bardzo szybko coś sobie zorganizuję. Przeszedłem odpowiednie szkolenia i mogę pracować jako trener personalny, dlatego postanowiłem pójść w tym kierunku.

Trener personalny dla każdego

trener personalnyJest to bardzo dobry pomysł, ponieważ trening personalny jest coraz częściej wybierany przez ludzi, którzy potrzebują indywidualnego podejścia do ich osoby. Na początek zdecydowałem, że jako trener osobisty będę przeprowadzał zajęcia u klienta. Jeżeli biznes się rozkręci to wynajmę salę, na której będzie się odbywał każdy trening personalny dla moich klientów. Miałem na początek dużo łatwiej, ponieważ nie musiałem organizować żadnego lokalu. Zarejestrowałem swoją jednoosobową działalność i zająłem się promocją swoich usług. Pierwszy klient zgłosił się bardzo szybko. Była to Joanna, której potrzebny był trener personalny, ponieważ jest bardzo zajętą osobą i nie ma czasu chodzić na siłownię. Umówiliśmy się na pierwsze spotkanie jeszcze tego samego dnia. Pojechałem do niej na dziewiętnastą. Przygotowałem dla niej dostosowaną do jej trybu żucia dietę oraz opracowałem trening personalny, który będziemy odbywać. Jako trener personalny warszawa potrafię zdefiniować potrzeby każdego klienta. Dobrze, że ukończyłem taki kierunek studiów, ponieważ mogę zajmować się tym co sprawia mi przyjemność. Zawsze twierdziłem, że trener osobisty to doskonałe zajęcie, które jest idealne dla mnie. Jestem wysportowany i jako trener personalny bardzo wiarygodny.

Pomogę moim klientom osiągnąć zamierzone cele w krótkim czasie i wiem, że na pewno doskonale sobie ze wszystkim poradzę. Znam zasady i techniki, posiadam niezbędne doświadczenie, więc na pewno sobie poradzę.

Kategorie: Sport