Estetyka i czystość publicznych szatni oraz umywalni zależy w dużej mierze od tworzyw wykorzystanych do realizacji zabudowy danego miejsca. Baseny i kluby fitness są użytkowane tym chętniej, im lepiej zadbano o ich pomieszczenia sanitarne. Powszechny dostęp do obiektów sportowych sprawia, że trenujący, a także inwestorzy zwracają szczególną uwagę na piękno i wzorową higienę obiektów.

HPL do ścianek i przegród prysznicowych

przegrody prysznicowe hplO czystość, a także estetykę najłatwiej zadbać inwestując mądrze w wewnętrzną zabudowę obiektu. Aranżacje wykonane z materiałów ładnych, a do tego trwałych zawsze gwarantują użytkowanie bez pęknięć, złamań, zarysowań, otarć i odprysków. Intensywny i niezmywalny kolor przyciąga użytkowników i zachęca do korzystania z danego obiektu. Według znawców branży wykończeniowej – idealnym tworzywem do udanych aranżacji różnego rodzaju pomieszczeń sanitarnych są materiały HPL. Ścianki działowe, blaty czy przegrody prysznicowe HPL są wykonane z żywicy epoksydowej połączonej z włóknem drzewnym. Prasowane na gorąco uzyskują bardzo dużą odporność  na różnego rodzaju niekorzystne czynniki mechaniczne, takie jak uderzenia i ścieranie, oraz chemiczne, jak środki ochrony i czystości. Wybarwiane od wewnątrz zapewniają wszystkie możliwe standardy dobrej i trwałej aranżacji. Pięknie łączą się z różnorodną kolorową ceramiką, dając wrażenie przemyślanego i nowoczesnego wykończenia.

Choć rynek wykończeniowy obfituje w liczne rozwiązania aranżacyjne pomieszczeń sanitarnych, to większość z nich okazuje się jednak nietrwała i niespełniająca współczesnych standardów. Znakomitym rozwiązaniem budzącym zadowolenie zarówno inwestorów, jak i użytkowników są materiały HPL. Łatwe w czyszczeniu, czasem intensywnie kolorowe – dają możliwość tworzenia nowoczesnych i trwałych obiektów sportowych.

Kategorie: Handel