Każdy choć raz w swym życiu korzystał z internetu. Niektórzy to nawet nie mogą się bez niego obejść jednego dnia. Dlatego też postawiłam wam przedstawić z jakimi rodzajami stron internetowych mamy do czynienia. To raczej taki mój własny podział, niż taki ogólnie przyjęty. Strony www bardzo się od siebie różnią.

Tworzenie stron www- jak?

tworzenie stron wwwJest ich tyle, że nie w sposób spotkać takich samych stron. Choć tematykę mogą mieć podobne. Na przykład strony internetowe z przepisami kulinarnymi są do siebie podobne, ale ich układ, szata graficzna jest inna. Czasami trudno uwierzyć, że nie można spotkać takiej samej strony, ale tyle ile mamy ludzi, tyle może być pomysłów na stworzenie strony. Profesjonalne tworzenie stron www gdańsk, więc może być bardzo przyjemne. Mamy zatem na przykład strony inforamcyjne, gdzie możemy śledzić aktualne wydarzenia w kraju i na świecie. Dalej możemy wyróżnić strony popularno-naukowe. Kolejnym rodzajem stron to strony poradnikowe, kulinarne, portale społecznościowe, strony danych firm z ofertą handlową. Projektowanie stron www głównie zależy od tematyki strony.Mogą być to strony modowe, z ofertami pracy, z możliwością sprzedania czegoś, strony, które umożliwiają oglądanie seriali, czy filmów. Ja mieszkam w Gdańsku i bardzo często wchodzę na strony danych firm, które akurat działają w moim mieście. Przez internet możemy kupować, więc mamy liczne strony z sklepami internetowymi. Różne instytucje państwowe wrzucają na swoje strony bardzo ciekawe informacje, na przykład jaki jest kurs walut i tak dalej.

Nie w sposób wymienić wszytkich stron internetowych, nie starczyło by mi miejsca, by je wszytkie wypisać. Napisałam o tych, które zazwyczaj odwiedzam. Zapewne wy możecie coś jeszcze dodać do puli wszystkich stron. Nie w sposób się nudzić w internecie.

Kategorie: Technologie