W zeszłym roku rozpocząłem naukę w liceum. Szkoła jest dość fajna i mam tam wielu kolegów. Nauczyciele są w porządku, ale czasami nauczycielka z języka polskiego daje nam trudne wypracowania do napisania. Wiemy, że to dla naszego dobra, ponieważ dzięki temu zyskujemy dodatkową wiedzę, którą na pewno wykorzystamy w przyszłości.

Głownie biorę pod uwagę tworzywa techniczne

tworzywa techniczneOstatnio tematem wypracowania były tworzywa techniczne i mieliśmy napisać na ten temat wypracowanie na cztery strony. Jeżeli chodzi o tworzywa techniczne, to posiadam bardzo ubogą wiedzę na ten temat, ale na pewno sobie poradzę. Porozmawiam ze swoim starszym bratem, który na pewno mi pomoże. Przygotowałem sobie plan do napisania pracy. Głównie pod uwagę wezmę tworzywa techniczne w niskiej cenie, ale też chcę opisać jak przebiega cięcie tworzyw sztucznych oraz jakimi maszynami taki proces się wykonuje. Brat polecił mi, bym opisał gabloty pleksi, które są doskonałym przykładem, który warto umieścić w wypracowaniu oraz obudowy pleksi-poliwęglan, które są bardzo często wybierane przez klientów. Dzięki rozmowie z bratem uznałem, że napisanie tego wypracowania nie będzie wcale takie trudne i na pewno sobie poradzę. Poszukałem informacji jak przebiega cięcie tworzyw sztucznych i na ich podstawie opisałem to w swoim wypracowaniu. Jeżeli chodzi o tworzywa techniczne, to było to dość proste, zwłaszcza, że znalazłem na ich temat mnóstwo interesujących informacji. Opisałem zgodnie z zaleceniami brata gabloty pleksi i uzasadniłem dlaczego taki wyrób jest doskonały.

Opisałem też obudowy pleksi-poliwęglan i zostało mi do napisania tylko zakończenie. To była błahostka, ponieważ podsumowanie mojej pracy napisałem w mgnieniu oka. Udało mi się zapełnić cztery strony tak jak kazała nauczycielka i byłem z siebie bardzo zadowolony.

Kategorie: Edukacja