Odkąd pamiętam moja żona Emilia zawsze była elegancką kobietą, rzadko kiedy była ubrana w sportowy strój, a nawet jeżeli była to i tak wyglądało to bardzo gustownie i elegancko. Mimo tego zawsze największą uwagą dobierała biżuterię do swojego obecnego stroju. Dlatego wiem co jej kupić na jej imieniny, tylko pytanie jakie rodzaje ma tej biżuterii.

Biżuteria uniwersalnym prezentem na każdą okazję

damska biżuteria motyleCałe szczęście, że udało mi się znaleźć pomocną dłoń jaką jest jej siostra Oliwia – mieszkają one razem więc będzie wiedziała najlepiej, czego Emilia jeszcze nie ma w swojej kolekcji. Więc się z nią umówiłem następnego dnia i poszliśmy szukać dla niej odpowiedniej biżuterii. Obeszliśmy parę sklepów, aż w końcu przy kolejnej wystawie dojrzałem etykietę damska biżuteria motyle. Zaciekawieni podeszliśmy bliżej i ku naszym oczom pojawiły się wyroby z motywem motyli. Oliwia powiedziała, że siostra na pewno nie ma takiego motywu i podpowiedziała, że na tak dużą ilość biżuterii to nie ma takiej do noszenia na co dzień. Dlatego wybrałem złoty wisiorek z pierścionkiem w zestawie. Był wykonany z cienkiego gładkiego łańcuszka, gdzie malutki motylek był przyczepiony po boku, a większy motylek był osadzony na samym środku łańcuszka. Jeden motylek jak i drugi miał na skrzydełkach osadzone małe punkty onyksu. Pierścionek też był wykonany ze złota na delikatniej szynie na którym był przymocowany złoty motyl z takimi samymi punkcikami wykonanymi z onyksu na skrzydełkach. Całościowo wyglądało to bardzo prosto i elegancko.

Na wspólnej kolacji podarowałem Emilii ten zestaw, była bardzo nim oczarowana. Powiedziała że tak pięknej biżuterii nie widziała, teraz za każdym razem jak się z nią widzę to nie zależnie od swojej kreacji ma na sobie ten motylkowy komplet.