Kiedy dowiedziałem się, że jest konkurs na najlepszą firmę, która prowadzi szkolenia to się trochę zdziwiłem. Jak już poznałem zasady i dowiedziałem się w jakim celu jest prowadzony ten konkurs to postanowiłem wziąć w nim udział.

Moja firma szkoleniowa okazała się być najlepszą

najlepsza firma szkoleniowaWiem, że w branży jest cała masa takich firm jak moja. Ja jednak posiadam zdolności, które sprawiają, że moja firma to najlepsza firma szkoleniowa w kraju. Ten konkurs właśnie pozwoli mi to potwierdzić. Nie raz słyszałem od znajomych, że takich firm jak moja jest wiele. Na pewno będzie konkurencja, z którą będę musiał się zmierzyć. Najważniejsze jednak dla mnie jest, że jak wygram to będę mógł  podpisać kontrakt na prowadzenie szkoleń w największej spółce w naszym kraju. Wiąże się to ze stałą współpracą, dochodami oraz prestiżem. Wszystko to pozwoli mi na zdobywanie najlepszych klientów z rynku. Przygotowałem się do szkolenia zgodnie z wytycznymi, które przekazane zostały wszystkim uczestnikom przez organizatora. Byłem spokojny, ponieważ wiedziałem, że jest to dla mnie bułka z masłem. Tak jak sądziłem, tak wszystko było. Szkolenie, które prowadziłem okazało się najbardziej profesjonalne i to moja  najlepsza firma szkoleniowa wygrała ten konkurs. Byłem szczęśliwy, ale werdykt w gruncie rzeczy mnie nie zaskoczył. Widziałem jak szkolą inni przedstawiciele i potrafiłem ich ocenić. Nagroda, którą dostałem jest dla mnie najważniejsza i cieszę się, że będę mógł zaistnieć w całym kraju bo wszyscy się o mnie dowiedzą.

Moja firma działa teraz pełną parą. Poza szkoleniami w spółce prowadzę mnóstwo innych. Zgłasza się coraz to więcej chętnych a interes kwitnie. Wiedziałem, że wygranie konkursu właśnie takie efekty przyniesie i dlatego zależało mi na wygranej.

Kategorie: Edukacja