Często zdarza się tak, iż pomimo tego, że szafa pęka w szwach nie wiemy w co się ubrać. Nie wiemy jak dopasowywać garderobę tak, aby pełniła ona spójną całość. Często nie wiemy też, jakie fasony, kolory i rodzaje ciuchów pasują do naszego typu urody czy rodzaju sylwetki. Warto w takim wypadku podjąć współpracę ze stylistką ubioru. 

Potrzeba zakupów ze stylistką

zakupy ze stylistkąUdanie się na konsultację ze stylistką ubioru może wydawać się zbędną fanaberią. Dla Pań, które mają duży problem z odpowiednim doborem odzieży do pracy, na co dzień, imprezy, spotkania biznesowe lub wieczorowe wyjścia, takie spotkanie ze specjalistą może być zbawienne. Osoba taka postara się dopasować do nas i naszych potrzeb a także naszego trybu życia odpowiednie rodzaje garderoby. Taka usługa może mieć charakter jednorazowy. Możemy również spotykać się ze stylistką co jakiś czas – np. przy okazji konieczności doboru garderoby na inną porę roku lub wyjątkową okazję. Dobrym pomysłem będzie udanie się z takim specjalistą na zakupy i w praktyce dowiedzenia się jak robić zakupy odzieżowe tak, aby były przyjemne, efektywne a przy tym nie zabierało wiele czasu. Takie zakupy ze stylistką sprawią, że inaczej spojrzymy na swoją sylwetkę, dowiemy się lub zwrócimy uwagę na nasze atuty. Specjalista podpowie nam jakich fasonów lepiej unikać, a jakie możemy z powodzeniem nosić. Dowiemy się w jakich kolorach i wzorach jest nam do twarzy, a z jakich lepiej zrezygnować.

Panie, które nie wiedzą jak skompletować swoją garderobę lub jaką kreację wybrać na specjalną okazję mogą skorzystać z usług stylisty ubioru. Taka osoba pomoże nam znaleźć nasz styl, a także ciuchy w których będziemy czuć się i wyglądać świetnie. Zwróci uwagę na atuty naszej sylwetki oraz jej niedoskonałości. Udzieli nam praktycznych porad w jaki sposób robić zakupy.

Kategorie: Usługi