Gdy prowadzimy własny biznes, lub posiadamy stronę internetową, wykorzystywaną do innych celów, często chcemy, aby była ona przeniesiona na inny serwer. Aby tego typu usługa była wykonana, musimy skorzystać z usług firm, zajmujących się kompleksowym przenoszeniem stron i skrzynek email. Dzięki fachowej obsłudze i zdalnej współpracy strona może zostać przeniesiona bez wychodzenia z domu.

Zalety profesjonalnej migracji portalu internetowego

migracja strony wwwPrzenoszenie portali, stron internetowych czy skrzynek pocztowych wymaga stabilnej współpracy z fachowcami, którzy mają doświadczenie w przenoszeniu wielu danych. Migracja strony www nie wymaga od nas wielu działań, a cały proces zdalny jest prosty i przejrzysty. Nowoczesne usługi przenosin stron składają się z kilku etapów. Jednym z pierwszych jest zarejestrowanie serwera, które odbywa się przy pełnym wsparciu fachowców. Bardzo pomocne jest także wypełnienie ankiety, w której możemy zawrzeć uwagi i życzenia, dotyczące powstania strony na nowym serwerze. Po wykonaniu tych kroków eksperci analizują dane w szybki sposób, co sprawia, że cały proces trwa od kilku do kilkunastu godzin. Przenoszenie danych odbywa się w pełni bezpieczny sposób, co oznacza, że są one backupowane, co całkowicie eliminuje wszelkiego rodzaju ryzyka ich utraty. Gdy przenosiny są zakończone, na nowej stronie zostanie skierowany ruch. Umożliwia to propagacja wpisów w DNS.

Cały proces przenosin danych odbywa się przy pełnym wsparciu technicznym i kontakcie zdalnym z klientem. To oznacza, że fachowcy mogą cały czas informować o stanie migracji, a także podpowiadać rozwiązania, które pomogą w szybszym i sprawniejszym wykonaniu przenosin strony internetowej. Kontakt z firmą ułatwia całodobowy czat, infolinia i rozmowy poprzez email.