Wirtualnie spacerujemy po domach wówczas, kiedy szukamy idealnego projektu dla siebie. Kiedy mamy możliwość obejrzenia budynku od wewnątrz stanowi to dla nas duże udogodnienie szczególnie dla tych inwestorów, którym trudno wyobrazić sobie, jak można  urządzić poszczególne pomieszczenia.

Wyjątkowe wirtualne spacery po domach

spacery wirtualne po domachProjekt domu obejmujący rzuty poszczególnych kondygnacji wraz z powierzchnią użytkową poszczególnych pomieszczeń nie zawsze jest wystarczający, by móc ocenić, czy wnętrza spełniają nasze potrzeby. Dlatego tak rozchwytywane są spacery wirtualne po domach. Pracownie architektoniczne wiele swoich projektów domów uzupełniają o interaktywną, trójwymiarową panoramę, aby urozmaicić swoją ofertę. W przypadku projektów domów z panoramą 360 stopni możliwe jest obejrzenie wnętrza budynku od środka. Wirtualny spacer, którzy przeprowadzany jest po domu parterowym umożliwia  zapoznanie się z rozkładem poszczególnych pomieszczeń, sposobem ich łączenia, zastosowanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi czy stopniem nasłonecznienia. Usprawnia także ocenę tego, jak przestronne są wnętrza. W efekcie wizualizacja 3D domu może przesądzić o tym, na który projekt inwestor wyrazi zgodę. Poszczególne części projektu 3D naszego przyszłego domu można przybliżać, by przyjrzeć się szczegółom, bądź oddalać, co jest dodatkowym autem. Poza możliwością obracania istnieje także możliwość poruszania obrazem na osi góra-dół.

Większość projektów domów rodzinnych z wizualizacją interaktywną posiada opcję zaznajomienia się z aranżacją parteru – przede wszystkim z salonem oraz kuchnią, które stanowią serce domu. W niektórych projektach, zwiedzając wymienione wnętrza, jednym kliknięciem przeniesiemy się także do innych zaznaczonych w modelu pokojów.

Kategorie: Fotografia