Byłem wychowawcą szóstej klasy w szkole podstawowej i uwielbiałem swoich uczniów. Były to grzeczne dzieciaki, które bardzo dobrze się uczyły. Nigdy nie było z nimi problemów. Dlatego właśnie często organizowałem im jakieś ciekawe wyjścia do teatru czy muzeum. Dzieciaki to uwielbiały.

Zorganizowany nocleg dla dzieci w przytulnym ośrodku

noclegi dla dzieciJeszcze przed wystawieniem ocen na koniec roku zdecydowałem, że zabiorę dzieciaki na wycieczkę. Wszyscy mieli dobre oceny i zasłużyli na nagrodę. Na miejsce szkolnej wycieczki najlepsza była Białka Tatrzańska noclegi dla dzieci były tam dość tanie i wiedziałem, że każdy uczeń będzie mógł wziąć udział w takiej wycieczce. Planowałem zabrać dzieci na kilka dni. Podczas zebrania z rodzicami o wszystkim powiedziałem i wszyscy wyrazili zadowolenie z tego pomysłu. Nie zbierałem pieniędzy, ponieważ najpierw musiałem znaleźć jakiś dobry nocleg dla dzieciaków. Miało być nie tyko tanio, ale też przytulnie i komfortowo. Razem ze mną miało pojechać jeszcze dwóch nauczycieli, bo grupa była spora a wszystkich uczniów trzeba było mieć pod opieką. Postanowiłem zadzwonić do sprawdzonego ośrodka wypoczynkowego w Białce Tatrzańskiej, gdzie już kiedyś rezerwowałem nocleg, jak byłem tam z rodziną. Był to przytulny ośrodek, który posiadał w pełni wyposażone pokoje dla dzieci. Cena przy takiej ilości dzieci była niższa i mnie satysfakcjonowała. Na kolejnym zebraniu przekazałem wszystkie szczegóły związane z wyjazdem rodzicom. Wycieczka była załatwiona.

Pobyt w ośrodku wszystkim odpowiadał. Dzieciakom niczego nie brakowało. Pokoje były trzy i pięcioosobowe, więc każdy znalazł idealne miejsce dla siebie. Nauczyciele mieli pokoje jednoosobowe i to było bardzo komfortowe. To był wspaniały wyjazd, który każdy docenił.

Kategorie: Turystyka