Jakiś czas temu przeprowadziliśmy się do nowego mieszkania. Niestety mamy ograniczony budżet więc wszystkie praktycznie meble, które kupiliśmy do wynajmowanego mieszkania zabraliśmy ze sobą. Meble prezentowały się jeszcze bardzo dobrze natomiast nasza kanapa wymagała odświeżenia. Postanowiłam ją odświeżyć jednak kupiony w sklepie środek nie spełnił moich oczekiwań.

Zatrudniłam firmę do czyszczenia kanapy

pranie kanap nowy sączMając dwójkę małych dzieci niestety nie jestem w stanie ich zawsze upilnować. Sama starałam się wyczyścić kanapę jednak środek, który kupiłam nie był chyba wystarczająco mocny. Widać było nadal pełno śladów więc postanowiłam poszukać wyspecjalizowanej firmy, która świadczy takie usługi. Pranie kanap nowy sącz jest bardzo popularne. Wiele firm oferuje takie usługi. Usługi są w różnych cenach wszystko zależy od firmy i usług jakie klient sobie życzy. Nasza kanapa była sporych rozmiarów. Pracownik przyjechał ja obejrzeć. Miał przy sobie niezbędny sprzęt i dobrej jakości środki. Od razu powiedział jaki będzie koszt czyszczenia i jak długo czasu mu to zajmie. Zaakceptowaliśmy z mężem cenę i ja wyszłam z dziećmi na plac zabaw a mąż został w domu. Pracownik bardzo sprawnie się uwinął ze swoją pracą. Kanapa po czyszczeniu prezentowała się bardzo dobrze. Wyglądała jak nowa. Kolory były świeże i nie było widocznych żadnych plam. Byłam bardzo zadowolona z usług fachowca. Kanapa wyglądała jak nowa.

Byłam wdzięczna , że zdecydowaliśmy się na tą firmę. Zrobiła od razu na nas dobre wrażenie i efekt był wyśmienity. Obecnie będziemy pilnować żeby nasze dzieciaki nie jadły niczego na kanapie. W wynajmowanym mieszkaniu nie mieliśmy stołu z krzesłami tylko ławę. W nowym kupiliśmy piękny okrągły stół i będziemy jeść z dziećmi przy nim posiłki. 

Kategorie: Motoryzacja