Rozbiórka budynku była nieunikniona a powinienem się tym zająć już ponad miesiąc temu. Inne zlecenia mnie nieco blokowały, dlatego odkładałem to na później. W końcu przyszedł czas, że musiałem się zabrać do działania i to zamierzałem wykonać jak najszybciej.

Duży kontener wynajęty od wrocławskiej firmy

kontenery wrocławWiedziałem, że z rozbiórki będzie sporo gruzu a ja nie dysponowałem żadnym wolnym kontenerem. Musiałem na czas rozbiórki wynająć duży kontener, żeby móc w ogóle wykonać tę rozbiórkę. Na szczęście znałem rynek i wiedziałem jaka firma wynajmowała duże kontenery Wrocław oferował sporo możliwości i możliwe było wynajęcie właściwie wszystkiego. Firma, którą wziąłem pod uwagę w kwestii wynajęcia kontenera na gruz była jedną z największych w mieście i dysponowali kontenerami różnych rozmiarów. Wybrałem ten największy, który miał mi wystarczyć. Zleciłem również wywiezienie gruzu i miałem wszystko załatwione od ręki. Do firmy wynajmującej kontenery musiałem przyjechać osobiście, bo konieczne było podpisanie umowy i wpłata kaucji za kontener. Otrzymałem największy, jaki był dostępny w ofercie firmy i wiedziałem, że będzie wystarczający. Rozbiórka poszła sprawnie i wszystko udało się załatwić bez problemu. Z firmą, która wynajmowała kontenery zdecydowałem się współpracować na stałe, ponieważ dysponowali różnymi rodzajami kontenerów, które dość często były mi potrzebne. Kontenery zawsze docierały do mnie na czas i nigdy nie było żadnych opóźnień w realizacji zleceń.

Z kontenera ustawiłem sobie pawilon handlowy, ponieważ dodatkowo zająłem się sprzedażą części używanych do maszyn rolniczych. Duży kontener nadawał się do tego idealnie i był tani w zakupie. Rozwijałem działalność w różnych kierunkach, co dawało mi pewność stałych dochodów.

Informacje z www.eko-city.com.pl

Kategorie: Budownictwo