Jak zakładałem firmę to zatrudniałem dwunastu pracowników. Wtedy wynajmowaliśmy małe biuro w centrum miasta. Na dzień dzisiejszy zatrudniam ponad pięćset osób i musieliśmy zmienić siedzibę. Obecne biura są bardzo liczne i jest kłopot z utrzymaniem czystości.

Jestem zadowolony z usług firmy sprzątającej

firma sprzątająca wrocławW takiej sytuacji jedynym rozsądnym rozwiązaniem będzie firma sprzątająca wrocław, którą powinienem zatrudnić. Wiem, że ludzie są różni i pracownicy czasami bałaganią. Nie ma kto tego sprzątać a jeszcze są kuchnie i toalety. Nie mogłem dłużej czekać i zaleciłem swojej sekretarce, żeby znalazła jakąś tanią i solidną firmę. Moja sekretarka jest pracowitą dziewczyną i wykonuje wszystkie zadania, które jej daję. Wiedziałem, że i tym razem świetnie sobie poradzi. Znalazła dla mnie kilka ofert i umówiła mnie na spotkanie. Pierwsza firma sprzątająca wrocław nie nadawała się, ponieważ sprzątają tylko małe powierzchnie i nie ma u nich tylu pracowników, żeby wysyłać ich do mnie tak często. Dopiero druga firma sprzątająca wrocław, z którą się spotkałem mi odpowiadała. Mają mnóstwo pracowników, którzy myją ona, piorą dywany i kompleksowo sprzątają wszystkie pomieszczenie. Tego potrzebowałem. Wiedziałem, że warunki, które zaoferował mi właściciel są bardzo korzystne i doszedłem do wniosku, że zaprzestanę dalszych poszukiwań. Zgodziłem się na warunki, ale najpierw chciałem sprawdzić ludzi, których zamierzała do mnie wysłać ta firma sprzątająca wrocław. Musiałem mieć pewność, że są dokładni i sprzątają wszędzie.

Pracownicy z tej firmy bardzo się sprawdzili i teraz mamy wszędzie bardzo czysto. Nawet raz w tygodniu myte są okna w moim gabinecie a dywan to mam odkurzany co drugi dzień. Łazienki są bardzo czyste i zadbane. O to mi chodziło.

Kategorie: Usługi