Coraz częściej do celów marketingowych są wykorzystywane nowoczesne technologie. Szczególnie trend ten tyczy się miejsc wypoczynkowych. W celu reklamy obejmującej wszystkie atuty danego miejsca wykorzystuje się przeważnie zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, które są umieszczane na portalach internetowych.

Piękne panoramy z miejsc noclegowych

wysokiej jakości panorama sferycznaSposób ten jest skuteczny, nic nie przyciąga tak turystów jak widok pięknego krajobrazu. Wielu turystów szukając miejsca na swój wymarzony urlop przegląda różne fora internetowe związane z tematyką wczasów. Na podstawie zamieszczanych tam wpisów szukają dodatkowych informacji na dedykowanych stronach danej miejscowości. Obecna technologia idzie krok dalej i oferuje nowoczesne rozwiązania takie jak wysokiej jakości panorama sferyczna. Metoda ta jest wyjątkowo atrakcyjna dla wszystkich osób szukających kompleksowych informacji o otoczeniu, które znajduje się w miejscu, gdzie planują urlop. Dzięki panoramie sferycznej możliwe staje się rozejrzenie wokół na przykład z okna potencjalnego miejsca noclegowego. Jest to bardzo atrakcyjna opcja, która umożliwia dokonanie przeglądu znajdujących się w pobliżu atrakcji. Nic tak nie zachęca turystów jak piękny widok z okna pokoju, w którym nocują. Wstając rano i rozglądając się dookoła, widząc piękny krajobraz człowiek dostaje dodatkowych sił do działania. W związku z tym panorama sferyczna jest często wykorzystywana do celów marketingowych. Technologia ta umożliwia przedstawienie danego miejsca praktycznie pod dowolnym kątem i z różnych perspektyw.

Wysoka jakość tworzonego obrazu umożliwia przekazanie informacji o wielu szczegółach takich jak na przykład ścieżki turystyczne czy atrakcje znajdujące się w pobliżu. Wszystko to sprawia, że technologia zdjęć 3D jest bardzo chętnie wykorzystywana przez osoby związane z promocją usług hotelarskich czy noclegowych.

Kategorie: Fotografia