Nie mogę wyjść z podziwu jak mojej mieszkanie wygląda po remoncie. Mama nie chciała na początku słyszeć o żadnym remoncie w jej mieszkaniu. My z mężem postawiliśmy na swoim. Wysłaliśmy ją do sanatorium i w tym czasie zamówiliśmy ekipę, która miała odnowić jej dwa pokoje. W trakcie malowania okazało się, że grzejniki już wymagają wymiany.

Postanowiliśmy zakupić grzejniki dekoracyjne

grzejnikiNiestety musieliśmy dodatkowo wyłożyć kilka set złotych ale dzięki temu mama miała mieć wszytko porządnie wykonane. Początkowo fachowcy polecali nam grzejniki kanałowe, które są bardzo wysokiej jakości i cena ich nie jest wysoka. Ostatecznie jednak postanowiliśmy zakupić grzejniki dekoracyjne. Sklep hydrauliczny, w którym robiliśmy zakupy należy do mojej kuzynki. Karolin udzieliła nam dobrego rabatu i udało nam się sporo zejść z ceny. Hurtownia hydrauliczna, z której Karolina zamawia towar oferuje jej jeszcze niższe ceny więc i tak na nas zarobiła. Gdyby nie ta znajomość to nie mieliśmy innej możliwości jak tyko zakupić grzejniki dekoracyjne po normalnej, standardowej dla wszystkich klientów cenie. Warto korzystać ze znajomości tym bardziej w mieście warszawa, gdzie wszystko jest drogie w porównaniu do mniejszych miejscowości. Grzejniki prezentują się ładnie. Wybrałam z mężem wzór bardzo klasyczny, który na pewno mamie będzie pasować. Panowie już zakończyli remont ja w międzyczasie zdążyłam posprzątać a mąż pojechał odebrać babcie z sanatorium. Mama wróciła wypoczęta i bardzo dziękowała nam, że namówiliśmy ją na wyjazd.

Poznała nowe ciekawe osoby, z którymi planuje utrzymywać kontakt. Jak zobaczyła swoje mieszkanie to bardzo się wzruszyła. Zupełnie się tego nie spodziewała bo myślała, że odpuściliśmy sobie ten remont. Cieszę się, że mieszkanie i grzejniki jej się podobają. Fachowcy nie wzięli od nas dużo pieniędzy więc remont nie kosztował nas wiele.

Więcej w temacie grzejników można znaleźć na: www.instalpiast.pl

Kategorie: Dom i ogród