Nie masz funduszy na podróże, a chciałbyś zwiedzić zabytki, popularne miejsca? Chciałbyś się przejechać ogromną kolejką górską, ale brak Ci odwagi? Nic nie stoi Ci na przeszkodzie. W XXI wieku możesz się przenieść do miejsc, o których zawsze marzyłeś siedząc w swoim ulubionym fotelu, we własnym mieszkaniu. Jedyne czego potrzebujesz to smartfon i gogle VR.

Przenieśmy się do świata wirtualnej rzeczywistości

filmy 360Coraz bardziej popularne na portalach społecznościowych stały się zdjęcia 360. Czym one się różnią od zwykłej fotografii? Standardowe zdjęcia i filmy pokazują nam ucięty obraz – to, co dzieję się tylko przed aparatem. Zdjęcie 360 jest zdjęciem, które pokazuje nam cały obszar wokół aparatu. Przed, za, obok, nad i pod nim. Czyli oglądając zdjęcie 360 wieży Eiffla czujemy się, jakbyśmy właśnie obok niej stali. Oglądamy cały obszar wokół niej. A czym są filmy 360? To jest dopiero wielkie wow. Nagrywane są kamerą 360. Oglądając film VR czujemy się, jakbyśmy znaleźli się w środku akcji. Możemy rozglądać się na boki, w górę, w dół i oglądać okolicę. Potrzebny nam do tego smarfon z żyroskopem (część odpowiedzialna za czujność ruchu, wbudowana w większości smartfonach) i gogle VR. Każdy znajdzie okulary dla możliwości swojego portfela. Ceny wahają się od 10 – 4000 złotych. A już te najtańsze dają nam niesamowite efekty. Filmy 360 znajdziemy na popularnych serwisach i stronach z filmami, oraz czasem natrafimy na nie na portalach społecznościowych.

Każdy z nas może sprawić sobie taki prezent i cieszyć się rozrywką i wrażeniami, jakie płyną z gogli VR. Warto czasem po kilku godzinach męczącej pracy usiąść wygodnie w fotelu i popijając herbatkę przenieść się na szczyty gór, dalekie wybrzeża, lub do dowolnie wybranego zabytku, w każdym kącie świata.

Więcej o filmach 360 stopni na: https://m8house.com/.

 

Kategorie: Usługi